Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ha reggelire 45g-ból és...

Jó ha reggelire 45g-ból és 1dl tejből+vízből készült zabkását, fél grapefruitot és egy bögre zöld teát fogyasztok?

Figyelt kérdés

2014. máj. 20. 06:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a tejet kihagynám.
2014. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Én azt mondom hogy nincs benne túl sok vízoldékony rost és vitamin, nincs benne túl sok zsír és fehérje, ráadásul amit "túl sok" jelzővel illetek azt úgy értem hogy ideális, kedvező mennyiségű :D


Nincs túl sok = nincs elég.


De keményítőt, gyümölcscukrot tolsz vele rendesen. Ez divat ma reggelire, de vajon kell is reggel a rosszabb inzulinérzékenység idején ez a ch mennyiség? Tejről nem is írok semmit, hát nevetséges hogy ma még mindig van aki tejet fogyaszt, ráadásul fogyás alatt.. szénhidrátokkal együtt, egy hízást segítő hormonbomba táplálékot.. :D


Nem tudom már hova tenni ezt, poénnak próbálom felfogni. :)

2014. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz ezen!Amíg közszolgálati rádióban azt nyomják,hogy a tejet kell inni,meg szoktassuk rá a gyereket cukrozott, ipari gyümölcslére...
2014. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azontúl, amit a többiek írtak, fogalmam sincs, a Te tested hogyan reagál a szénhidrátra reggel. Nekem speciel nem lenne jó. El lehet képzelni rosszabb reggelit, de jobbat is. Csak nyomokban viszel be fehérjét és zsírt, ami még nem akkora gond, beviheted máskor is, csak éppen önmagában nem kiegyensúlyott s ha már eszel, akkor lehetne hasznosabbat is, főleg, hogy sok óra után ez az első étkezésed.
2014. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!