Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha gyorsabban eszik az ember...

Ha gyorsabban eszik az ember jobban hízik? és miből egyek többet?

Figyelt kérdés
Én példának okáért hízni szeretnék, mert elég ropi vagyok. Igaz ilyen az alkatom, mert a szüleim is ilyenek. De azért jó lenne egy kis súlyt pakolni magamra. A válaszokat nagyon köszönöm 20/F
2014. máj. 24. 13:56
 1/3 anonim válasza:

A fogyokúrások tiltó listáját :)

kenyér, gyorséttermi kaják, csoki, édességek...

De a kajálás mellet ajánlom az edzést is, így izmosodsz, nem csak a zsír miatt lessz több a súlyod.

2014. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szoktam edzegetni is. köszi
2014. máj. 24. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:

A gyorsabb evés (falás) annyiban "hízlalóbb", hogy beletelik némi időbe, míg a gyomor jelzést küld az agynak hogy köszöni, tele van, aki gyorsan eszik az könnyebben túlzabálja magát, mert mire jelentkezik a jóllakottság-érzés, addigra már bőven többet evett mint kellett volna.


Az egyessel nem értek egyet, ne szemét kaját toljál, mert zsírosít, egészségtelen és hasznos tápanyagok nincsenek ezekben. Egészséges táplálkozás csak kalóriaszükséged számold és egyél afölé, tömegnövelő étrendet. A testépítők nem csokitól és mekis kajától lesznek izmosak.

2014. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!