Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos tippek hízáshoz?

Hatásos tippek hízáshoz?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon vékony, szálkás testalkatú és akármennyit eszik nem hízik semmit. Ilyen a genetikája. Van valami módja az EGÉSZSÉGES hízásnak? Félreértés ne essék ő akar hízni nem én "kényszerítem", nekem így is tetszik ahogy van. :) görögszénamagról olvastam, hogy azt szokták ajánlani betegség után nagyon levékonyodott embereknek.

2014. jún. 4. 05:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Szedjen Béres cseppet!
2014. jún. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egészséges hízás nincs. zsírt felszedni csak akkor "egészséges" ha már tényleg minden határon túl alacsony a testzsírszázaléka, de annak a közelébe sincs a barátod. Izmot építeni viszont más tészta...
2014. jún. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
lehet rosszul fogalmaztam de nem hájas akar lenni csak "nagyobb" :) tömegnövelők és társaik drágák és nem is igazán támogatnám hogy olyan szarokat szedjen.
2014. jún. 5. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!