Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy vékony,...

Az miért van, hogy vékony, hosszú lábaim vannak, de a törzsem mégis "kövér"?

Figyelt kérdés
Vékony combjaim is vannak, de feljebb.. a csípőm nagyon nagy, a hasam is, úszógumim is van, és nem is túl keskeny a derekam, én most ilyen alkat vagyok vagy ez tényleg csak a felesleg? És akkor hogy lehet hogy csak ott van felesleg rajtam?:s 165 cm vagyok és 52 kg.
2014. jún. 5. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ilyen az alkatod. Esetleg a futás segíthet, az leviszi az úszógumit, a lábaidat meg erősíti.
2014. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sporttal tudsz alakítani az elosztáson. a lábadat erősítheted pl futással, focival, biciklivel stb. a derekad karcsúsításra pedig vannak különféle aerobik meg torna gyakorlatok(youtubon találsz), a lényeg, hogy intenzíven csináld, izzadj meg jól közben hastájékon pl bugyoláld be pulcsival, vagy valami meleggel. meg a derekad köré csavarhatsz olyan átlátszó csomagoló fóliát, amivel kajákat szoktak elcsomagolni a hűtőbe, az jól megizzaszt. és egyél kevesebb szénhidrátot, és több zöldséget.
2014. jún. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!