Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással / léböjtkúrával...

Koplalással / léböjtkúrával fogytatok már? Mennyit? Mennyi volt a kiindulósúly? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A léböjt nem fogyókúra hanem méregtelenítés. Ha használtad volna a keresőt ezt már ezerszer elmondták.
2010. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
En 12 kilot fogytam cca 3 honap alatt, bar ez nem volt " szabalyos", nagyon sokat dolgoztam es nem ereztem ehseget.Nyaron meghiztam, 62 kg lettem, raneztem a merlegre es elhataroztam hogy 50 leszek. Minden nap megmertem magam, volt hogy normalisan ettem, de hetkoznaponkent alig par falatot, azt is inkabb este, mikor hazaertem. Cseppet sem egeszseges dolog amit csinaltam, meg egyszer nem csinalnam, bar a kilok nem jottek vissza, utana evekig 52 voltam stabilan, es jol ereztem magam a boromben.
2010. jan. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!