Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon vastag a karom és...

Nagyon vastag a karom és fogalmam sincs hogyan fogyjak onnan?

Figyelt kérdés

10 kilót sikerült már leadnom,de a karomon semmi változás...

Ugyan olyan hájas :(

Hogyan kell egyáltalán karról fogyni,próbáljak edzeni rá,vagy valami?


2014. jún. 20. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés.
2014. jún. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy belevau, de ez engem is érdekel :)

Mert az oké, hogy nincs helyi zsírégetés, de akkor hogyan jöjjön le a hájacska a praclikról???


Súlyzós edzés karra nem hatásos?

2014. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tom csaj,megpróbáltam párszor egyébként és hát éreztem a bicepszem keményen(ennek örömére feszítettem is a tükör előtt)de a karom átmérője nem csökkent :P

Lehet hogy feszesíti a bőrt egy idő után de nem tudom :(

2014. jún. 21. 01:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez valahogy úgy működik, hogy amikor hízik az ember, akkor megvan egyénileg, hogy ki hova hízik jobban. Mikor pedig fogyni akar az ember, akkor ugyan így van, csak fordítva, tehát ahova legkönnyebben megy fel zsír, onnan jön le legnehezebben. Onna úgy lehet eltűntetni, hogy addig tart a diéta (nem fogyókúra, inkább életmódváltás) amíg onnan is eltűnt a zsír.
2014. jún. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!