Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékony lányok! Ti mennyit...

Vékony lányok! Ti mennyit esztek naponta, és mennyit sportoltok?

Figyelt kérdés

Mondjuk aki ilyen vékony,mint ezek a lányok:

[link]

[link]

Mikor és mennyit sportoltok?

Én is szeretnék ilyen vékony lenni,de én hozzájuk képest egy disznó vagyok.....

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. jún. 24. 12:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%

Miért akarsz egy éheztetett albínó etiópra hasonlítani?

Ezeken a gebéken csak a csont és a bőr, egy kicsi zsírocska - minimális - és a belső szerveik vannak.... Szerintem nem bírnának a busz után futni, vagy pl tuti kifulladnának max 3 emelet után...mert semmi izom nincs rajtuk, mekkora lehet az erőnlétük?


Inkább izmosodj, hogy formád legyen, ne egy elől deszka hátul léc gebe legyél...


A kérdésedre válaszolva:

Biciklizek és sétálok. Napi 2k kalóriánál nem eszek többet, mert hízékony vagyok sajnos :(( Ennyivel nem fogyok, nem hízok, pont jó.

163cm/60 kg.

2014. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ,de mindenkinek más tetszik.

Szerintem ő nem gebe,hanem tök jó alakja van.:)

2014. jún. 24. 13:15
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezeken a csajokon semmi izom nincs, csak vékony gebék.


Ez már valami:


[link]

2014. jún. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az is jól néz ki,de a "gebe" nekem jobba tetszik.:)
2014. jún. 24. 13:22
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem biztos, hogy táplálkozás kérdése, inkább alkat és anyagcsere. Én ismerek ilyen vékony lányt, aki nem reggelizik mert későn kel, ebédre megeszik egy pizzát vagy óriás hamburgert, délután csokit nasizik meg chipset, este pedig pörköltet eszik tésztával. (Ja és még éjszaka is csipeget amit talál) És így is 43 kg, és nem sportol semmit.
2014. jún. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlóan nézek ki, a combom vastagabb. 174 cm/49 kg vagyok. Aránylag egészségesen eszem (szinte teljesen cukor-, tej- és gluténmentesen), 1800 kalóriánál többet képtelen vagyok enni naponta, nem fér belém több. Soha nem sportoltam semmit sajnos, nagyon lusta vagyok, valószínűleg azért vagyok ilyen csúnyán vékony. Ja és kalkuláld bele, hogy semmi mellem nincs, mint ahogy a képen lévő lányon se nagyon látszik domborulat.
2014. jún. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Hát,akinek ilyen a testalkata,annak jó.

Nekem nem szabad mindenfélét összeennem.

2014. jún. 24. 13:35
 8/18 A kérdező kommentje:

4.válaszoló:Köszi a választ.

Jó neked.:)

2014. jún. 24. 13:36
 9/18 anonim ***** válasza:

Amit írtak korábban, hogy zabál és "eltűnik benne", elég ritka eset, inkább fiatalon jellemző, ahogy idősebb lesz az ember (pláne ha nőből van) lassul az anyagcseréje... akkor szokott lenni a hopsz, hirtelen hízás. Persze azt is okozhatja pajzsmirigy-probléma.


Jó alakú, karcsú, de izmos fajta (egyáltalán nem gebe, pont jó alakú) barátnőm van, na ő pl. totál semmit se sportol (de tényleg semmit), semmi megterhelő munkát nem végez, mégis valahogy az izma megmarad, a zsírja meg kevés, más hasonló életmóddal egy plötty lenne. Mondjuk étkezésnél az a "trükk" nála, hogy baromi válogatós, ha nem szimpi egy kaja, inkább nem eszik, mint hogy olyat egyen, amit nem kíván, inkább a sós ízt kedveli, semmint az édeset, szórakozott, néha kajálni is elfelejt. Ja meg érzékeny pár kajára és emiatt hasmenős típus is.


Kórosan sovány (ilyen gebe, csak sokkal idősebb kiadásban, úgy ugye kevéssé szép) anyám volt (szerencsére már felszedett egy kicsit). Sportolni nem sportolt, nehezen mozgott (máig nehezen), pláne mert a soványsága miatt csontritkulásának hála tördeltek a csontjai. Depresszió és egy korábbi durván megviselő betegség hatására kialakult ételektől való szorongás hatására étvágya nem nagyon volt, rohadt egysíkúan étkezett és keveset, mindig mindentől fájt a gyomra. Egy tonna betegséget összeszedett csak csupán a soványsága miatt, ülni se bírt kényelmesen, a csontja nyomta a seggét.


Elég baj, hogy ez a gebeség a szépségideál, szépen beszívtad a brutális nőkínzó-propagandát, mint sokan mások is. :( Persze azt elfelejtik mellékelni, milyen pl. a gebe manökenek élettartama és hosszútávú egészsége, milyen betegségeik vannak, milyen drogokat fogyasztanak... és általában véve a kóros soványság árnyoldalát. Nem egy szép dolog, hidd el.

2014. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Ja helyesbítenék...

Anyám nem épp így festett (és amikor egy időben nagyon sovány voltam, én se), mert ezeknek a lányoknak keskeny a csípőjük, széles csípőlapáttal a hasonló véznaság gondolom kevésbé "tetszetős", konkrétan kiáll a csont, és a soványakra szabott gatya se jön föl, pont a csont miatt (így meg alul lötyög), SOKKAL aránytalanabb (és riasztóbb, visszataszítóbb) hatást kelt - modellek közt nemigen látni széles csípőjűt, szóval ha a csontozatod és genetikád nem ilyesmi, akkor a büdös életbe nem lesznek ilyenek a testarányaid.

2014. jún. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!