Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ducik! Ti nem voltatok kiakadv...

Ducik! Ti nem voltatok kiakadva, amikor az üzemorvos megmérte a súlyotokat?

Figyelt kérdés
Munkavállalás előtt.
2014. jún. 25. 16:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Munkavállalás elött MINDENKINEK megméri az üzemorvos a súlyát. Ha te a sajátodat sokallod, akkor fogyj le.
2014. jún. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés...
2014. jún. 25. 16:46
 3/17 anonim ***** válasza:
Miért kellene kiakadnia bárkinek is?
2014. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Azon is kiakadtál, hogy megmérte a vérnyomásodat, a magasságodat, stb? Hol a különbség?
2014. jún. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért, azon kevésbé akadtál volna ki, ha veled, mivel látja, hogy van felesleg, kivételt tesz, nem kell a mérlegre pattannod, és hasraütésszerűen beír valami számot a kartonodra?


Vagy azon akadtál ki, hogy mennyit mutat a mérleg? (ugyanis nem teljesen egyértelmű a kérdésed)

2014. jún. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nyilván nem tetszik majd, amit a mérleg fog mutatni, mert van rajtam felesleg. Nem is kevés.

Elkezdtem életmódot váltani és már fogytam is elég sokat, de még bőven van minek lemennie.

Egyszerűen nekem ciki, hogy 2-3 ember ott áll és majd csóválják a fejüket, hogy fú maga mennyire duci és sürgősen fogynia kellene. Mert gondolom majd ez lesz.

2014. jún. 25. 17:09
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
És ki tehet róla? Ők vagy te? Magadra akadj ki, és fogyjál le.
2014. jún. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy más tehet róla, de amúgy elég összetett dolog, hogy miért híztam el.

Viszont azt gondolom, hogy egy idegennek semmi köze hozzá, hogy mennyit nyomok vagy hogy nézek ki, addig amíg az eü. állapotom megengedi, hogy elvégezzem az irodai munkát. Márpedig azért nem nyomok 120 kg-ot vagy ilyesmi, a szívem, vérnyomásom is rendben van. Szóval ez zavar, hogy akkor minek méricskélnek és kritizálnak.

2014. jún. 25. 17:16
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerinted ha nem latjak a sulyodat szamokban akkor nem latjak, hogy van rajtad felesleg?
2014. jún. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Aha, titeket nem lehet izélni, de a vékony - már-már anorexiás - lányokat sértegethetik. Remek. Fogyj le, és nézz szembe azzal, hogy mások is látják, milyen kövér vagy! Amúgy is látják, mert nem vakok.


Utálom ezt. Én meg vagyok 169 centihez 48 kiló, és mindenki csszeget, hogy egyél még!, eszel rendesen? olyan sovány vagy!, gebe, orvos látott?, meg a kedvenc: az anorexia súlyos betegség... annyit eszek, mint a barátom, mégis mindenki bszogat. Aki meg kövér, arra mit mondanak: duci, husis, erős csontozatú... mit kell szépíteni, meg finomkodni?

És ha én ledagadtozok egy tényleg hájas nőt/ffit, már én vagyok a szmét. Nem vagyok az, de ha engem ismeretlenek leanorexiásoznak, akkor én miért köntörfalazzak? Nekem is irtó rosszul esnek ezek a megjegyzések.

2014. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!