Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ingadozik igy a súlyom?

Miért ingadozik igy a súlyom?

Figyelt kérdés
Fogyózom,és a problémámat ugy tudnám legjobban leirni,hogy 2 lépés elöre,1 hátra...szóval minden másnap mindig visszaesik a súlyom,többre mint volt az elötti nap. Tudom,nem lenne szabad minden nap lesnem hány kiló vagyok,de nem birom ki. Szóval miért nem fogyok rendesen? Alig 3 kiló ment le 1 hónap alatt. Mindig reggel éhgyomorra mérem.
2010. jan. 5. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy hónap alatt 3 kiló fogyás teljesen egészséges. Heti 0,5-1 kg között van ez az érték.

A mérlegelés gyakoriságával kapcsolatban alakulnak ki a legnagyobb viták, még a szakemberek körében is. Egyébként ez a "2 lépés előre 1 hátra" jellemző a súlyvesztésre. Ha ez zavar mérlegelj hetente, reggel éhgyomorra, ahogy írtad.

2010. jan. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tükör az ami nem hazudik, a mérleg baromság.
2010. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos én semmi változást nem látok magamon... :( És mások se mondták,hogy fogytam volna.
2010. jan. 5. 15:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Centiméter.Mérd meg a prblémás helyeket,írd fel dátummal egy füzetbe.Minden héten ismételd.Felejtsd el a mérleget.
2010. jan. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!