Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány kilót fogyhat...

Aranka1234 kérdése:

Szerintetek hány kilót fogyhatok ezzel a módszerrel?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 85 kiló.Tudom,hogy kövér vagyok de legalább arányosan. Le szeretnék adni egy hónap alatt 8-10 kilót. Úgy terveztem, hogy káposztalevessel gyümölcsel és zöldséggel és kardió edzéssel fűszerezve.Tudom hogy nem lehet sokáig enni a káposztalevest, de én már próbáltam és simán kibirtam egy hetet úgy hogy csak azt ettem és még most is imádom.:D [link] ilyen tornagépem van és ha reggel, délben és este 15-20 percet tornáznék közepes tempóba mennyit adhatnék le?

2014. jún. 29. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:

4-5 kg. Nagyjából heti egy kiló, de nem biztos, hogy azonnal beindul a fogyás. A tervezett napi 3 edzéssel kb. 6-800 kalóriát égetsz el, ha a napi bevitel 1200 körül lenne, akkor tutira meglenne az 1 kiló fogyás hetente. Az étrenddel kapcsolatban annyit tanácsolnék, hogy inkább legyen egy kicsit magasabb kalóriatartalmú, de hosszú távon is vállalható, mintsem önsanyargató. És feltétlenül szükséged van fehérjére! Sovány hús, hal, túró, tojás.

És ha egy hónap után abbahagyod az egészet, vissza fog jönni amit leadtál, kamatostul. Minél inkább éhezel az egy hónap alatt, annál több.

2014. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

sargakapszula.hu

Olvasd el, és rájössz, miért hülyeség, amire készülsz.

2014. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gyúrós Gizi ***** válasza:
Ha ilyen káposztaleves-gyümölcs-zöldség diétába fogsz bele, akkor szinte teljesen felesleges, hogy sportolsz-e, mert kb csak vízből meg izomból fogsz fogyni. Normális étrend kellene neked és akkor zsírból fogynál és ha utána odafigyelnél, nem jönne vissza..
2014. jún. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Miért van az, hogy az emberek még véletlen se tudnak belenyúlni egy normális étrendbe? Mondjuk valahol tükrözi a neten fent lévő adatok arányát. 95% használhatatlan 3-4% elég jó, 1-2% ami igazán jó. Kb ez az arány az ide írogatóknál is...
2014. jún. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:27

Te mindenkinek ugyanezt irod?

Amugy meg a neten levo fogyokuras etrendeket kerult el. Hulyesegeket irnak.

Allits ossze magadnak te is batran etrendet, es az ne abbol alljon, hogy kaposztalaleves kaposztalevessel...

Egyel gyumolcsoket, zoldsegeket, husokat, halat, tojast, huslevest...

2014. júl. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb embernek ezt írom (nem csak én). Egy fogyni vágyó embernek szinte kötelező olvasmány. Ha mindenki elolvasná, nem lennyi ennyi hülye kérdés.
2014. júl. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!