Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért stagnál a súlyom?

Miért stagnál a súlyom?

Figyelt kérdés
Három hete belekezdtem egy szigorú candida diétába eü okok miatt, de a súlyom miatt is kellett nagyon. 107 kilóról indultam. Az első héten fogytam 5 kg-ot, második héten egy kilót, harmadik héten pedig stagnál. Diéta szigorán nem változtattam, egy falatra sem gyengültem el. Be fog indulni lefelé a mérleg?
2014. júl. 4. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Be fogy, ne aggódj. Az első pár kiló csak víz... lement belőled, a zsír/izom égetés komplexebb dolog. Ha 2-3 hét múlva sem megy le egy kiló sem, akkor csökkentsd picit a kalóriabeviteled, napi 2-300kcal-val.
2014. júl. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Így is 800-1000 kcal között vagyok.
2014. júl. 4. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor mozogj kicsit. Napi 2x fél óra közepes tempójú monoton séta.
2014. júl. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Remélem orvos állította össze és felügyeli a diétát...

Mozgásra is szükség van (szintén orvosi konzultáció mellett, mert ekkora túlsúllyal nem lehet csak úgy bármit).

Az pedig nem meglepő, hogy csak az elején fogytál, az víz volt, ne várd, hogy olyan ütemben olvadjanak le a kilóid ezután is. Jóval lassabb lesz a fogyás, de haladni fog az, ne aggódj. Bár ezt elmagyarázta volna a dietetikus is...

2014. júl. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket. Tudom, hogy mozognom kellene. Szerintem ekkore túlsúllyal max az úszás és a gyaloglás jöhet szóba. Az a helyzet, hogy van egy 27 hónaposom és egy 8 hónaposom. Eléggé lestrapált vagyok. Örülök, hogy beleférek a napba. Nem jutottam el uszodába. Háziorvosnál voltam csak, neki mondtam a diétát. Eü hatása már most érződik. Vérnyomásom már sokkal jobb és a gombás panaszaim is enyhültek, szinte megszűntek.
2014. júl. 4. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!