Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek vacsorára, ami sok...

Mit egyek vacsorára, ami sok fehérjét tartalmaz és nem maradok éhes utána?

Figyelt kérdés

Az esti vacsoránál vannak gondjaim, mert általában a család miatt meleg ételt készítek. (Leves és valami második...)szóval nem bírom megállni, hogy ne egyek, de ha eszem,akkor nem keveset,hanem egy jó nagy tányérral.

Szeretnék erről leszokni, és a meleg vacsorát lecserélni valami könnyűre, de mire?

Tejtermékektől, zöldségektől, gyümölcsöktől felmegy a savam, marja a gyomrom, még jobban éhezem, mit tegyek? :-(


2014. júl. 4. 17:06
 1/6 Kraller Erik ***** válasza:
47%
A tökéléletes választás.......A CSIRKELEMELL KUKORICÁSS RIZZSEL :D (nagy kedvenc :D ) de persze nem lehet minden nap azt enni :/ mert ugye megunjuk de nagyon sokféleképpen el lehet készíteni rengeteg ízesítést árulnak a natúr csirkemellhez de lehet halat is enni az is tökéletes hameg nagyon gyorsan elkészíthetőre vágysz és egyszerűre akkor főtt tojás.... bár magában elég unalmas de én megvagyok vele :) Remélem tudtam segíteni
2014. júl. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! A csirkemellet szeretem a kukoricás rizzsel együtt, és a tojást is nagyon, de szerinted csak úgy magában laktató? ÉS ha minden este azt eszem, nem fogom megunni?:-))
2014. júl. 4. 17:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
csirkemell salataval, parolt zoldseggel, de lehetoleg vacsira sose egyél rizst,krumplit, tésztat,még akkor se ha belefér a napi keretedbe mert meguli a gyomrod éjjelre..ha savas leszel a zoldsegektol meg gyumiktol akkor eloszor konzultalj dokival, nem mintha olyan nagy problema lenne, de hat valamitol csak van.
2014. júl. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Túrót sem bírod? Ideális kaja vacsorára, és sokféleképp lehet ízesíteni, hogy ne und meg.
2014. júl. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Kraller Erik ***** válasza:
0%
hát a túró kifejezetten NEM diétás kaja sok benne a zsír még a zsírszegényben is és főleg vacsorára! Azon kívül van benne laktóz ami a tejcukor és hízlalóbb a sima cukornál (ezért az összes tejtermék kiesik a diétás kaja pixiséből!!! ) De semmi gond sokan azt hiszik persze ha csak ilyeneket eszel fogyhatsz de végső soron akadályoz.....
2014. júl. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Létezik 1% alatti zsírtartalmú túró. Az a 7-8g laktóz, amit 20 dkg túróban van nem fogja felborítani a diétát, nekem legalábbis nem tette.
2014. júl. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!