Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves lánynak a 148-150cm...

12 éves lánynak a 148-150cm magassággal 44 kg túl sok? Hogyan tudok ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Mindig kicsi és vékony voltam!Az utóbbi időkben egyre többet híztam!Próbálkoztam ogyókúrával,de sajnos nem jött be!Tanácstalan vagyok!:-(
2010. jan. 6. 17:19
 1/8 anonim válasza:

150 cm-hez 44 kg nem sok... talán tölts fel egy képet valahova magadról ... a fejednek nem kell benne lennie csak a derekadtól a válladig elég

www.kepfeltoltes.hu ide feltöltheted

2010. jan. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

Legalább egy 20ast le kell dobnod! Nem csúfolnak h kövér vagy...pedig kéne!

Ilyen idiótát, istenem....

megsúgom h azért "hízol" mert kezdesz nőiesedni. Bár ma már az a divat h se feneke se melle mert az a jó és szép, szal jó uton haladsz!

2010. jan. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne akarj fogyni mert még nőni fogsz és akkor gebe leszel,az meg gáz.
2010. jan. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy fogyj már! Ez pont jó, egy átlagos 12-13 éves lánynak 40-50 között kell lennie!
2010. jan. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Aki 3.írt,annak köszönöm a kedves egyjeyzést,akik meg utoljára írt,neki pedig mondom,hogy sajnos nem vagyok átlagos magasságú,mert kb. él ejjel alacsonyabb vagyok az átlagnál :-S
2010. jan. 6. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
most 12 evesen tenyleg ezen jar az eszed???hat ha igy haladsz 20 evesen nem lesz se melled se segged se menstrualasod....tapasztalat...nem eri meg....
2010. jan. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még bőven fejlődsz, nem szabad ennyi idősen fogyózni, most alakul a szervezeted, egyél rendesen mindet, esetleg sportolj mellette!
2010. jan. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Te jó ég... én 14 évesen 54 kiló és 164 cm voltam... És JÓL NÉZTEM KI! Igaz, ez 16 éve volt, de én nem értem, ma tényleg csontsovány a divat???? Kedves kérdező az isten áldjon meg: élvezd az életet,és ne menj a mai idióta klippekből, médiából folyó műnők és idióták után...
2010. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!