Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tényleg semmit nem használ a...

Tényleg semmit nem használ a "Bigmac light kólával"?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha pl Bigmac-et eszünk light kólával, vagy cukormentes sütit tejszínhabbal, vagy salátát valamilyen cukrot tartalmazó öntettel, az semmit nem javít a helyzeten? ennyi erővel lehet enni cukros sütit is meg sima kólát inni?
2014. júl. 9. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
aki fogyni akar szemetet nem eszik..amiket leirtal tobbnyire szemét, és bizony mindegy mien formaban eszed, de meg mindig az a lényeg h kaloriadeficit legyen, tobbet égess el mint amit megeszel, ha ilyen kajakkal viszed be pl a 1200kcal(ami hamar megvan) hat max lassabb a fogyas
2014. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nyilván kevesebb kalóriát viszel be, így valamivel kisebb lesz a kár (kalóriaügyben! egészségügyben a light kóla se jobb, mivel nem épp egésazséges édesítőkkel édesítik) de mivel sanszosan a bigmac jellegű kajálási szokásokkal amúgy is rossz minőségű és a kelleténél több kalóriát viszel be és az életmódodon a jelek szerint nem változtatsz, így hosszabb távon tényleg halottnak a csók.


Az életmódon, az étkezési szokásokon kell tartósan változtatni ahhoz, hogy tényleg eredménye is legyen a dolognak.

Ha csak eseti "bűnbeesésről" van szó (félévente, negyedévente egyszer bevágsz egy habos sütit vagy egy tetszőleges zsír+szója+műanyag burgert akármilyen kólával), attól nem lesz bajod hacsak nem vagy eleve beteg, de ha életmódszerű a szutyok kaja, akkor nem a light kóla lesz a te megváltód.

2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igenis számít, 1 dl colában 11 gr szénhidrát van, a fél liter 55 gr, az nekem az ebédem. A fél liter light cola meg 0 szénhidrát.
2014. júl. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Mindig rosszul vagyok, ha egy ételre azt mondják, hogy szemét. Elvette az eszeteket a fogyókúra, semmi se szemét, nem kell kétpofára zabálni a "szemét" kaját, és ennyi. Anyukádnak is mondott, hogy szemetet főzött???
2014. júl. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ki beszél anyu főztjéről? Élelmiszernek eladott ipari hulladékról van szó, amit senkinek nem kéne enni, nem csak a fogyókúrázóknak. Az amerikaiak is junkfoodnak, azaz szemét kajának hívják az ilyet. Azért, mert annyit is ér. De nem csak a meki, hanem a legtöbb kész cucc, amit a boltban venni lehet szintén szemét. Nem elment az eszünk, hanem megjött.
2014. júl. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
már bocs de en felnott ember vagyok és magamnak fozok, és tisztaban vagyok legalabb annyival hogy a sokménku gyorskajaban mennyi mu cucc van. aki ilyet akar enni az egye, de ne panaszkodjon h hizik, a kérdezo kerdezett valamit mi megirtuk a velemenyunket.most a light kolaba azert mer az van rairva h light mar jobb? ugyanazok az osszetevoi az hogy kevesebb cukor van benne hat huha olyan sokat nem segit, amugy is mosogatoszernek készult eredetileg nem?értelmes ember aki fogyni akar az olyan kajat eszik amirol pontosan tudja h hogyan is keszult, ezert jo ha magunknak keszitjuk.
2014. júl. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A light kólában aszpartám van édesítő helyett, meg általában az ilyen lightos dolgokban. Az aszpartám pedig megakadályozza a zsír lebontó enzimek működését. Ha már ilyeneket iszol abba inkább cukor legyen de ne aszpartám.

Semmilyen mennyiségben nem jó a méreg a testnek, ha lehet tényleg kerüld ezeket.

De ahogy érzed.

2014. júl. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Anyukádnak is mondott, hogy szemetet főzött???"


Nem tudom te hogy vagy vele, de az én anyukám nem gyorséttermi kajákat "főzött". Zömmel csirkés kajákat készített, és saját betegsége miatt eleve zsírszegény, lightosabb cuccokat. Édességet sose sütött.

2014. júl. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat nem számít... ha pl betolsz egyszerre 1000kcalt tök mindegy hogy csak 850volt nem? Én ha néha eszem ilyen ételeket sosem válaszotok lightot pont azért mert az ízét akarom érezni, ha már megengedek magamnak ennyi bűnt :)

Amúgy pedig a "szemét" szót nem az ételre magára értik az emberek általában, hanem arra a sok SZEMÉTRE amit tartalmaz az a finom de káros étel, tartósítószerek, sok só, szénhidrát, töménytelen zsír, mégha finom is olykor attól az még szemét és nem jó a szervezetnek!

2014. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

# 4

Ez nem ilyen egyszerű...

2014. júl. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!