Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázók! Előfordult már...

Fogyókúrázók! Előfordult már nálatok az, hogy megszegtétek a diétát és ettetek mindenféle édes dolgot, de nagy mennyiségben?

Figyelt kérdés

Falásroham?vagy valami ilyesmi?


Ha igen,mennyit?


2014. júl. 10. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
ilyet csak azok csinálnak akik nem tudnak diétázni, normál esetben nincs falásrohamod! Ha mégis megkívánok valami édeset eszem egy két falatot belőle és elég, de nem orbitális mennyiséget! az egészséges életmódba ilyen baromságok nem férnek bele, és nem is kívánsz ilyet tenni!
2014. júl. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
na en most vacsira fogom megszegni a fogyokuramat de probalok keretek kozt maradni, paniroztam be cukkinit (szamomra a panír a bunozes) de sutoben fogom megsutni teflonos pléhen , ugyh baj nem lesz, csak hát a panír :/ de vagy tiz szép szeletet megeszek majd :D
2014. júl. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél kiló aszalt datolya, olyan volt pár napja (egyéni rekord). Nem falásroham, egyszerűen csak ettem, s finom volt :) Az aznapi kalóriamennyiségem nem kis részét tette ki. Jólesett, elég olcsó kalória is, nem bántam meg semmit, de azóta figyelek a szénhidrátra (megpróbálok ketogén napokat tartani, amik még sikertelenül is egész jó szénhidrátbevitelt adnak :)).

De meg kell jegyeznem, olyan régen stagnálok, akár odafigyelek, akár nem, hogy olyan óriási motivációm nincs az önfegyelemre, hisz valószínűleg úgyse érek vele semmit :( Így könnyebb dolga van a datolyának, de tényleg eseti alkalom volt :P Kell ilyen. Amikor fogytam 12 kilót, akkor is gyakran beesett egy-egy buli, édességgel s alkohollal :) Hiába eszem sokat és jót, nekem kell az ilyen lazaság.

2014. júl. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!