Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy súlyfeleslegnél (+35 kg)...

Nagy súlyfeleslegnél (+35 kg) mennyi a maximum, amit egy hónap alatt le lehet adni?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem egészséges gyorsan fogyni, de szeptemberig jó lenne ha legalább 10 kg lemenne rólam :\
2014. júl. 12. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
ha most kezded szept.ig fogyhatsz 10kg-ot, táplálkozz egészségesen és sétálj egy órát esténként, biztos hogy meglesz a hatása!
2014. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem a rekordom, hogy egy hónap alatt lement 10 kg. Persze ez nem jó, mert úgy is visszajön, de akkor nem értem rá teketóriázni. Egy nap egyszer ettem (ez sem jó), mindig a napi menüt legyen az tészta, hús, főzelék,palacsinta szóval bármit és egy héten legalább ötször tornáztam.
2014. júl. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 VWXYZZS ***** válasza:
Ekkora feleslegnél ha normálisan diétázol (nem koplalsz) és mellette heti 5 aerob edzést beiktatsz akkor 5-10 kiló simán. Főleg az elején akár 1 hét alatt lemehet rólad 3-4 kiló is, ami persze főként víz.
2014. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!