Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes-e szakaszokra bontani...

Érdemes-e szakaszokra bontani a fogyást kisebb szünetekkel, ha jelentős (több mint 20 kg) felesleget kell leadni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 21:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem érdemes, mert akkor megvan mindig a sikerélményed és az még tovább ösztönöz.tehát először kitűzöd magad elé hogy leadsz 5 kg-ot x időpontig, utána megint 5-öt és így tovább.
2010. jan. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%

és a leadsz 5-öt és majd újabb 5-öt között, hogyan nem szeded vissza amit már leadtál???

Életmódot kell váltani, aki ezt nem érti meg, az egy életen át jojózhat a súlyával, és mindig kövér lesz.

Nem tudtok helyesen táplálkozni, nem veszitek a fáradságot, hogy megtanuljátok...

2010. jan. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

KEdves 22:04.

Valószínűleg nem mindenkinek van annyi pénze, hogy meg tudja venni a helyes táplálkozáshoz szükséges dolgokat. Vszínűleg a fehér lisztet fogja levenni a polcról (max.200Ft.) mint a teljes kiőrlésűt. Na akkor hol is itt a baj? Az ember lője fejbe magát, mert nem tud megvenni minden bio sz*rt?

Kérdezőnek: én -30kg fogytam minden csoda szer és normális étkezés nélkül. Tornáztam, ettem amit a többiek, van amikor gyümölcsel joghurttal helyettesítettem reggelit-vacsorát és lefogytam.

2010. jan. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Kedves mittomén ki... Lepontoztál... kemény vagy :D Nem kell teljeskiőrlésű liszt... számoljunk csak, vegyünk egy 80 kilós nőt aki fogyni akar. Kell neki napi 120 gramm fehérje, és 150gramm szénhidrát... sacc... az mondjuk 50dkg csirkemell, és 200gramm rizs... és egyen egy kis párolt zöldséget is mondjuk egy naaagy brokkolit egész nap... Na akkor 500 Ft. a csirke, 80Ft a rizs, és 200 a brokkoli... a víz ingyen van amit inni kell... Ez napi 780 Ft. kajára...És egészséges... Vitaminoknak nyugodtan vehet egy havi adag multivitamint tápkieg boltban 5000-ért, az napra leosztva nincs 200 forint. Szóval 1000 Forintból kajál egy nap, egészségesen. Ennyiből kijön százféle képpen ugyanígy egészségesen...

Sokan mondják, hogy drága, meg nincs rá pénz... de cigire van... de piára van... de mc donalds-ra van... de milkacsokira van... és még sorolhatnám bármeddig... Szóval hagyjuk ezt a nincs rá pénz dolgot.

2010. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
kedves 22:04-es itt most nem magáról a diétáról volt szó hanem arról, hogy érdemes e kisebb célokat kitűzni.
2010. jan. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Örülök, hogy te ilyen full okos számolózseni vagy :D:D:D GRATULA!!!! Kamatoztasd okosságod az életben. De megsúgok vmit...más is látogatja ezt az oldalt, nem csak én. De persze csak ÉN lehettelek aki lepontozott :D Áááá...lehet, hogy számolni tudsz, de gondokodni nem.
2010. jan. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Ja értem, szóval bebuktad a "csak drágán lehet jól kajálni" dumádat, és most belekötsz amibe tudsz? :) Vicces...
2010. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, főleg a kérdésre adottakat! :)
2010. jan. 7. 23:33
 9/10 anonim ***** válasza:

Jót nevettem a szópárbajon.

Kedves kérdező.Nekem is majdnem annyi volt a súlyfeleslegem mint neked,négy hónap alatt -8 kiló az eredmény.Nem tartok szünetet,mert a súly vesztés néha stagnál.Most már két hete egy dekát sem fogytam,de ez nem nagy baj,majd újra indul.

Szóval szerintem ne tarts szünetet,ja ne fogyózz,hanem válts életmódot.

Én csak annyit tettem hogy nem eszem fehérlisztes dolgokat,(hetente egyszer )meg csökkentettem a cukor(édesség)adagomat.Szoktam bűnözni(tegnap este is Nyögvét ettem,de hat előtt ,csak 11-kor feküdtem).Na csak ennyit akartam.

2010. jan. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Neked is sok sikert! :)
2010. jan. 9. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!