Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 éves vagyok 150cm és 63kg...

Lilliuska02 kérdése:

12 éves vagyok 150cm és 63kg fogyni szeretnék de nem megy, Hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mozgom pl. úszok futok és fittnes-ezek az ételeket próbálom megválogatni senki nem piszkál evvel de rossz érzés volt mikor valaki nem tudta hogy ki vagyok a suliban és azt mondták hogy az a hatodikos kövérke és félek mert hamarosan jönnek a kamasz évek középiskola stb. és félek hogy piszkálni fognak és senkinek sem tettszem majd még van 3 évem ez alatt remélem sikerül a célom 45kg ha van valami tanácsotok segítsetek előre is köszi

2014. júl. 27. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Hagyd el a csokit, csipszet, kekszeket, egyél sok zöldséget, pékárukból ha lehet válaszd a teljeskiőrlésűt (tudom, ezt nem te határozod meg). Igyekezz napotna 5ször enni, és az étkezések között ne nassolj. Üdítők helyett igyél inkább vizet, vagy teát (cukor nélkül)


A többi meg a természet dolga, nemsokára fogsz egy jókorát nyúlni :) és mindjárt vékonyabbnak látszol majd .)

2014. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Még csak 12 éves vagy és már rájöttél arra hogy jobbá akarod tenni magad. Ez nagyon jó. Minden esélyed megvan rá és sikerül (és még nőni is fogsz). Nem kell félni, legyél bátor, egy jól összerakott kajálással edzéssel és erős kitartással, megcsinálod. 1 éven belül jó vagy. Onnantól azt mondják majd, de jó alakja van és tetszeni fog mindenkinek :)


Ajánlok 2 könyvet "A sárga kapszula" c. ingyen letölthető, ebből gyakorlatilag mindent megtudsz amire csak szükséged lehet a sikerhez. A könyv rövid de lényegbevágó. Kajálás, edzés.


A másik könyv "Amit a zsírégetésről tudnod kell" c. könyv, ingyen letölthető. Szintén rövid de lényegretörő.

Sok sikert.!

2014. júl. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
mozogj tobbet, egyel kevesebb kaloriat.
2014. júl. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Dettina23 válasza:

hát az azt jelenti hogy 18 kilot kell leadnod......ez simán fog menni én 13 vagyok és most adtam le kb 15kilot :D

hát arra figyelj nagyon hogy nagyon sok zöldséget és gyümölcsöt egyel.....és nem szabad túlzasba vinni a szénhidratdus kajakat, amugy meg "egyél azt amit csak szeretnél, ha valaki beszól a súlyod miatt edd meg őt is"

és mzogj nagyon sokat.....de tényleg...meg arra is figyelj hogy sok vizet igyal szinte csak vizet kb 12 éves gyereknek 1200kcalt kell megenni alapbol...ha sportol akkor 1500 körül :)

2014. júl. 28. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket!
2014. júl. 28. 07:42
 6/10 anonim ***** válasza:

ha kcal számlálásba fogsz ajánlom a [link] -t

sok sikert!

2014. júl. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Én is votam így, 11 éves, 168 cm és 64 kg voltam, és van egy pár jó tanácsom.

1. Napi 1300 kcal-nák a fogyókúraidején ne egyél többet.

2. Naponta MINIMUM 1 órát intenzíven mozogj!

3. Lefekvés idejétől függően este egy bizonyos pont után ne egyél! A lefekvés előtt legalább 3 órával hagyd abba ez evést teljesen!

4. NAPI 3 ÉTKEZÉS! Reggeli, Ebéd, Uzsonna. Akkor hagyd abba az evést amikor még nem vagy tele, és lehetőleg egészségeset egyél! NE NASSOLJ!

5.Gyakran legyél friss levegőn.

6.Hatékonyak az egyszerű szórakzások pl.: zsonglőrködni tanulás (sokat hajolgatsz a labdáért), ha van trambulinod ugrálj, röplabdázz, focizz sokat!

7. Semmi chips vagy csoki!

8. Sétálj sokat!

9. Lehetőleg nappal 1-2 óránál többet le punnyadj egy helyben!

Így egy olyan heti 2 kilós gyorsasággal fogytam, és elég hatékony, mert szerencsére a te korodban még gyors a fogyás, mert fiatal a szervezted. Én ezt az eredményt 4 éve értem el, és azóta újra 64 kg vagyok, de nem azért megrt meghírtam, hanem AMINT ABBAHAGYTAM A FOGYÓKÚRÁT ÚJRA RENDESEN ETTEM (NAPI 1900-2000 KCAL) DE SPORTOLTAM TOVÁBBRA IS, ÉS MEGIZMOSODTAM! TE IS TEDD EZT! (A FOGYÓKÚRÁT MAXIMIM 5 HÓNAP UTÁN, HA NEM FOGYSZ ETTŐL A MÓDSZERTŐL, AKKOR SE SZEDJ SEMMILYEN FOGYASZTÓ SZERT!!! Fogadd meg ezt a fogyókúrás módszert!!

2014. júl. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jaj és azt el is felejtettem hogy kikértem egy netes szakértő véleményét is kikértem és azt mondta hogy próbáljak egy napig semmit se enni csak vizet inni szerintetek kipróbáljam mert még nem mertem
2014. júl. 28. 14:47
 9/10 anonim ***** válasza:

" próbáljak egy napig semmit se enni csak vizet inni szerintetek kipróbáljam"


kiprobalhatod, de ertelme nulla. ettol nem fogsz lefogyni, talan konnyebb leszel egy kicsit, de az meg nem fogyas.

2014. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dettina23 válasza:
Kiprobalhatod én is kiprobaltam.... Ha egy szakértő ezt mondta akkor az egy idióta és ne hallgass rá...... Ha egyik nap eszel és egyik napról a másikra meg nem az nem egészséges.... Hatályon ki akarod próbálni akkor edzés rá a szervezeted........ De szerintem hagyd és ne higyj el mindenféle hulyeseget..... Csak egyél sok salátát meg járj el futni napi 1orat ha nincs annyi időd akkor is sportolj de egyél minden nap ez fontos
2014. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!