Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire durva ez a testalkat,...

Lohohol kérdése:

Mennyire durva ez a testalkat, nagyon ronda a hasa?

Figyelt kérdés
Neki kellene fogni sportolni, a hasamat szeretnem "lelohasztani". Sajnos nagyon kevés az akaraterőm, ezért nekem nehezebb fogyni. A képen látható testhez hasonló az enyém, csak én vékonyabb vagyok, de a hasam az majdnem olyan. 65 kg vagyok és 16 éves..

2014. júl. 28. 17:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és 170cm vagyok :D
2014. júl. 28. 17:53
 2/9 anonim ***** válasza:
És hol a kép? :)
2014. júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] bocsánat :D
2014. júl. 28. 18:01
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan gáz. Sportolni meg nem csak a kinézet miatt kell.
2014. júl. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem nem vészes.
2014. júl. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vészes. Megértelek, régen én is lusta voltam. Kell motiváció. Szerettem volna mindig is jobban kinézni, de valahogy mindig feladtam. Két fontos dolog van az edzésekkel kapcsolatban:

1. Meg kell találni, hogy téged mi motivál. Motiváció nélkül nagyon nehéz kitartónak lenni, ellenben ha találsz valamit, ami hosszútávon motivál, akkor örömmel fogod várni, hogy végre mozoghass.

2. Másrészt pedig, ha elkezdesz mozogni meg kell találni a kellemes tempót. Nem szabad siettetni. A saját tempódban kell, hogy haladj. Ha túlterheled magad, elmegy a kedved az egésztől. Próbáld meg örömként, pozitívan megélni az edzéseket. Gondolj arra, hogy az egészségedért, a boldogságodért dolgozol.

2014. júl. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sportolni nem a kinezet miatt kell, elsosorban az egeszsegem miatt szeretnek. Nagyon zavar a hasam, foleg azert, mert amukor leulok pocakom lesz.. :|
2014. júl. 28. 19:53
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nem vészes én így is abszolút megdöngetnélek. ;)

19/F

2014. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sztem jó vagy így! Az előző válaszolónak meg csak annyit hogy a feje nem volt rajta a képen! Ezt nem bántásból!
2014. szept. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!