Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt 30 kg fogyás...

6 hónap alatt 30 kg fogyás egészséges?

Figyelt kérdés

6hónap alatt 30kg-t adtam le. És még további 30-at szeretnék leadni. Nem eszem semmiféle kenyeret, tésztát, krumplit rizst, sőt még ilyen kenyérpótló abonett kenyereket és puffasztott rizst sem. Csak gyümölcs, hús, és zöldségek. tejtermékek. Ezt az ember szervezete meddig bírja? Ugye nem létszükséges péktermékeket fogyasztani? Elvagyok már így. És ezek mellett naponta félóra-1 óra cardio mozgás. Mostanában már erősítek is. :)

De erről mit gondolnak mások, arra kíváncsi vagyok.


21/F



2014. aug. 15. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi súlyról indultál? Hány cm vagy?

Kicsit soknak tűnik.

2014. aug. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ember hús és növény evő, nem gabona. Nekem is kicsit soknak tűnik de ha nem tapasztalsz semmi rosszat akkor valószínűleg a nagy felesleg miatt volt (az első pár kilót könnyebb leadni)
2014. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért 30 kiló nem "az első pár kiló".
2014. aug. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

165cm vagyok. 120kgrol indultam

most vagyok 89kg. hat igen. nem az elso par kg. de meg most sem vagyok megelegedve magammal. amugy azon kivul hogy neha nagyon megkivanom a zsemlet a kiflit vagy a sutemenyt.

semmi rosszat nem erzekeltem. :-)

2014. aug. 16. 09:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért jelentő többletsúllyal indultál, gondolom a megváltozott étkezési szokásoknak és a rendszeres mozgásnak köszönhetően könnyen beindult a fogyás. Bár én is soknak tartom egy picit. De ha semmi rendkívülit nem tapasztaltál, nem éheztél, nem volt gond, akkor oké. :)


Tésztát, krumplit oké, hogy kerülöd. De azt gondolom, hogy néha, mondjuk olyan heti 2-3 alkalommal ehetnél valamilyen szénhidrátot is, mert azért kell abból is. Pl. néha a husi mellett barna rizs, vagy reggelire tk. kenyér.


És ne minden nap edz! Kell a szervezetnek regenerálódni, 1-2 pihenőnap kell a héten.

2014. aug. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat az a baj mar félnék kicsit is enni ezekből. Mert ezeketől a kajaktol lettem olyan, amilyen voltam. Soha többé nem akarok olyan dagadt lenni mint voltam. Csak most mar a lógóbőr zavar, a karjaimon es a hasamon. :-\
2014. aug. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!