Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatási vannak a szobabi...

Milyen hatási vannak a szobabiciklizésnek?

Figyelt kérdés
Fogyaszt? Erősít? Vastagabb lesz tőle a lábam?
2010. jan. 15. 15:11
 1/6 anonim válasza:

nagyon jó zsírégető módszer

kb 30 perc biciklizés után kezdi lebontani a szervezeted a zsírt és ha litartóan csinálod akkor biztos hogy pár kilót simán ledobsz tőle;)

2010. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
a lábad izmosabb formásabb lesz tőle;)
2010. jan. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon használt, de nem ártasz vele. Elsőnek fogyaszt minden honnan, nem csak lábról, majd erősíti/formálja a láb izmokat.
2010. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én a spinninget próbáltam és csinálom még most is. nem tudom azért kérdezted e mert van szobabiciklid és el akarod kezdeni rendszeresen használni, vagy esetleg venni akarsz. de amennyiben nincs úgy nagyon tudom ajánlani a spinninget, a legtöbb konditeremben van ilyen gép.


ha vki esetleg nem tudná h micsoda: Az edzésen 20-30 bicikliző az edző utasításait követve teker megállíthatatlanul, dinamikus, változó ritmusú zenére, a valódi biciklizés különböző “kihívásait” imitálva (dombon fel, lejtőn le, felállva, a kormányra támaszkodva)egy biciklit imitáló gépen (kerekek nélkül:D). Eközben a szintén biciklin ülő edző folyamatosan gyorsabb és gyorsabb pedálozásra ösztönöz. Egy-egy óra több szakaszból áll, kezdetként közepes fordulatszámmal kell tekerni, hogy az izmok kellőképpen bemelegedjenek, ezután következik a kalóriaégető sprintelés. Az edzés intenzitását mindenki edzője segítségével határozhatja meg. A spinning nem csak fogyaszt, de tökéletes alakot is biztosít, ráadásul az izomtömeget nem növeli, csupán erősíti.


amúgy általában nem azért jönnek az emberek spinningre mert "hatásos", hanem, mert egyszerűen szeretik, mert jó, mert élvezik, mert kikapcsolja őket, mert jó a zene, mert jó a mozgás, mert jó közösen nyomni a padálokat, stb :)

Próbáld ki bátran, de szerintem ne az legyen az első szempont, hogy mennyire hatásos :)))


(Egyébként igen, hatásos is, nincs rajtam túl sok felesleg de ami van, szinte leolvad rólam egy edzés alatt, és ha még + az étkezésre is odafigyelsz (este késön nem eszel) simán ledobhatsz néhány kilót. ;))


de ugyanígy a szobabicikli is hatásos egy bizonyos mértékig, ez is az intenzitástól függ:).

2010. jan. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is pont ezt akartam kérdezni, csak azzal a különbséggel hogy szépek a melleim, és félek használni a biciklimet, mert csak a fenekemet és a lábaimat akarom megformázni és félek, hogy lemegy a mellem.
2010. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hatásos volt, nagyon szépek lettek a combjaim, fogytam 4kg-t, és egyáltalán nem erősítette, nem lett nagyobb. Még az alsó hasizmom is látszik most már, felülést utálok csinálni, ezzel meg elintéztem. :D A poén, hogy még a karom is szálkásodott. Szóval nagyon jó!
2010. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!