Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 2 ora tornanak 2 het...

Napi 2 ora tornanak 2 het utan mennyi az eredmenye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 17:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így megmondani. Attól függ, milyen intenzív a tesi óra, hogy mit eszel (egészséges v. szemét, zsíros kaját), mennyit iszol (cukormentes italok v. cukrosak), stb... És hogy most mennyi a testsúlyod, mennyi felesleged van, na meg hogy mi a cél?


Annyit hozzáfűznék, hogy anno heti 2 tesióránk volt, három bemelegítő kör futás, majd végig röplabdáztunk, és nem voltam sose elhízva. De emelett mindig futottam-gyalogoltam oda-vissza buszhoz, ami 1,5km-re volt a házunktól a megálló. Naponta háromszor ettem, nem sokat, hétvégente voltak nagyobb evések és napi másfél-két litert ittam.

2010. jan. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

nem tesi ora..hanem itthon... 16 éves vagyok.. es 167/75 .... cel 65

megiszok napi 2 liter asvanyvizet . ( kolat nem iszok, se semmi ilyesmit. edesseget is csak ritkan, zsiros kajat se nagyon... ,a napi kajám általaban : 3 kifli suliba valamivel... + itthon ebed 16 ora korul amikor hazaerek..s ennyi..de viszont nem is vagyok ehes....)

s azota kezdtem el hizni amiota van suli.. mert nyaron 67 voltam....s most meg mar... :S

2010. jan. 15. 18:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, az egészet félre olvastam, nem aludtam semmit, mert vizsgára készültem. xD
2010. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell ahhoz napi két óra! Elég 40-60 perc is, és nem kell mindennap annak lenni, lehet váltogatni is, hogy egyik nap egy óra gyors séta, másnap torna, s ez váltakozik. Egyél sok zöldséget. Viszont ne a mérlegen ellenőrizd magad, mert pl amikor elkezdtem futni, két-három kilóval több lettem, de a régi nadrágomat meg feltudtam venni, amit már két éve nem tudtam begombolni, majdnem lötyögött rajtam utána. :D
2010. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
koszi a tanacsokat :) es szerinetek mennyi ido alatt lehetne lefoygnom? vagy mikor kezd mar majd latszani? (mert ugye en olyan vagyok, h ha nem latom az eredmenyet akk valahogy elmegy a kedvem :S:( )
2010. jan. 15. 18:17
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Két hét biztosan kell neki. De mondom, úgy fogod észrevenni, hogy olyan rucit próbálgass mindig fel, ami most szűk rád. Az a legfeltűnőbb, illetve mindig csinálj egészalakos képet magadról, és számítógépen sokkal másabb visszanézni, mintha tükörben nézegetnéd magad. Én is így csináltam. :D Így lett egy pár előtte-utána kép. :D
2010. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

okes :D kosziiii :)))

De am az normalis h velem ez minden evben igy van? vagyis kb. 13 eves koromtol... minden télen 75...s minden nyaron 65 .. normalis ez? pedig se nyaron se telen nem csinaltam eddig semmit....

2010. jan. 15. 18:29
 8/13 anonim ***** válasza:
kedves előttem válaszoló!nem mutatnál előtte utána képet?(persze arc nélkül)
2010. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
tenyleg az engem is erdekelne:) egy kis insiracionak :D.... . heheh:))
2010. jan. 15. 18:31
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha tudtok olyan oldalt, ahova feltöltés után törölni is tudok, akkor szívesen. :D pl. a kepfeltoltes.hu-n nem találtam törlést. :(
2010. jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!