Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesz ennek a párnapnak kedvező...

Lesz ennek a párnapnak kedvezőtlen hatása, a fgyókúrámra?

Figyelt kérdés

Már sokat segítettetek nekem ebben a témában,ezért megint hozzátok fordulok.Négyhónapja élek egészségesebb életmódot,aminek segítségével,8 kilótól szabadultam meg.Még 10 kiló van hátra,de nagyon nem jól jöttek ki a heti kajálások,és bizony az is előfordult,hogy sokáig voltam éhes egy-egy nap.

Szerdán kezdődött.Reggelizni rendesen reggeliztem,de kimaradt a tízóraim,ebédre,tejberizst tudtam csak enni(boltit),Az uzsi is kimradt,Vacsira meg igen későnkerült sor.Csütörtök sem volt a megszokott,itt a vcsora maradt el,ezért egész este éhes voltam.Pénteken nem voltam itthon,kimaradt a reggeli,tízóair 2 db.abnettet ettem,ebédre tésztát(sajtos,tejfölöset)Uzsira Jó regelt kekszet,vacsi kétszer volt,egyszer hatkor(grízes tészta)9-kor tejföl egy szelet kenyérrel.Azt tudom hogy ezeken a napokon nem sok egészséges kaja jutott a szervezetembe,főleg pénteken.Mivel ezen a három napon többet voltam éhes,mint négyhónap alatt bármikor,nagyobb az esély hogy ez a sok finomlisztes,cukros vacak jobban lerakódik?


2010. jan. 16. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Jegyezd meg bármikor fogyókúrázol is, hogy mi a célod. Ez logikus nem ?, a súlycsökkentés. Ami innen következik az viszont már kevésbé egyszerű, ugyanis ha én most azt mondom neked, hogy igen , ez a sok kaja lefog rakódni akkor te mit fogsz csinálni ? Abbahagyod ? Ezért nem túl jó nagyon önfejűen megszerkeszteni a fogyási tervet, mivel ha egyszer elbukunk akkor már nem is akarnánk folytatni


Őszintén, szerintem rosszabbul is járhattál volna ! Szerdán nem baj,hogy kimaradt a tizórai meg az uzsi, a tejberizs meg nem olyan kalóriadús és főleg, hogy nem nasiztál nincs semmi gond. Sőt, az alultápláltság egy napon csak árt a fogyókúrának.

Csütörtökön nem baj igy utólag nézve, hogy nem vacsiztál, mert igazából nem is szükséges, vagyis vacsizik mindenki, de ha kimarad az végképp nem baj !

Pénteken kár,hogy a reggeli elmaradt, ebédelni lehet jobbat is, mint tésztát, az uzsi pedig ne álljon szénhidrátból, a vacsora pedig túl sok és túl sok a szénhidrát benne ( megint ! )


Összesitve a péntek volt az egyetlen nap , amelyet lehet " rossz " - nak minősiteni, de mindenki tudja, hogy 1 naptól az ember nem hizik meg. Tehát a válasz NEM, nem fog lerakódni annyira,hogy bajt jelentsen, kül is ha folytatod ahol abbahagytad akkor minden okés lesz. Legközelebb próbáld meg mellőzni azért a tésztákat, mert SEMMI de SEMMI jó nincs bennük, akkor már ténleg inkább vegyél az üzletből valami joghurtot vagy kiflit


Nah, csak igy tovább és ne add fel !!!

2010. jan. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy megerősítettél ,és a biztatást is.

gyáltalán nem szeretem a tésztát,de a tesómnál nem volt semmi más kaja.Ráadásul a jóllakotság érzése sem tartott egy óránál tovább

a itthon vagyok a megszokott napi rutin nem okoz gondot.

Mégegyszer köszi,és nem adom fel.

2010. jan. 20. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!