Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A léböjt receptjét leírná...

A léböjt receptjét leírná valaki nekem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 13:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Hétfőtől vasárnapig: víz, cukormentes üdítők (pl 100%os narancslé).ennyi.de ismerőseim, miután ezt abbahagyták, többet hiztak vissza mint amennyit fogytak közben.
2010. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez igaz sima cukormentes folyadék, dee nehezen lehet kibírni, nekem a barátnőm a kórházba került ez végett...

mert nagyon legyengült a szervezete... szerintem nepróbáld ki ha jót szeretnél magadnak... mrt utánna ennek a duplájára fogsz hízni, ha prdig annyira fogyni szeretnél, akkor táplálkozz normálisan csak mindenből kevesebbet!!!

2010. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
*mert
2010. jan. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
xD *pedig
2010. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy ismerősöm három napig bírta, pedig ha jól emlékszem frankfurti levessel (virsli nélkül) csinálta ezt, illetve különböző zöldség és gyümölcslevekkel...

Ha ebbe kezdesz bele, akkor fontos, hogy tudd melyik zöldségben milyen vitaminok vannak, és egy nap mivel tudod a táplálék kiesést kicsit ellensúlyozni. Ő nagyon pontosan kiszámolta, hogy mennyi és milyen vitaminra van szüksége egy nap, így ivott répa, cékla, uborka, paradicsom, és minden egyéb zöldség levet is a 100%-os gyümölcslevek mellé, még sem bírta ki egy hétig. Fontos hogy azt tudd mondani, ha már érzed hogy valami nem oké, hogy vége, és inkább eszel pár falatot, mielőtt komolyabb baj lesz...

2010. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!