Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak a "Hasamról"?

Hogyan fogyjak a "Hasamról"?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Azt szeretném megkérdezni hogyan fogyjak "csak a hasamról"?

Az a gondom hogy nagy a hasam, mármint nagy - nem széles -

előről nagy "Gömb"! Ezen kívűl van túlsúlyom is! De kevés, ez nem zavar!!! 75Kiló 12/F Csak a hasam nagy.

Más testrészem normális csak a hasam nagy! Szerintem ezen nem segít a futás. Étrend javaslatokat elfogadok!



#fogyás #has #gömb #hogyan fogyjak hasról
2014. aug. 26. 21:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezzel nem tudsz mit csinálni. Én is ilyen vagyok, egyszerűen fogynom kell s előbb-utóbb a hasam is lemegy :)

(Az alkarom mindig vékony volt, most már az arcomon sincs felesleg, a combom is sokat fejlődött, az eleve legproblémásabb hasam szinte semmit. Be kell fejezni az elkezdett fogyást, mert ez így nem arányos, ez van. Befolyásolni nem tudjuk, honnan fogyjunk.)

2014. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kb 60 ezerszer elmondtuk már hogy helyi fogyás nincs, nem volt és nem is lesz. Csak műtéttel. Nincs olyan hogy csak hasból fogysz.

A futás is csak akkor segít ha van mellette szálkásító étrend.

[link]

2014. aug. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szerintem ne fuss, hanem felülésezz, hasprés, lábemelés.

Étrend javaslat: egyél kevesebbet!

De lehet ha vársz még pár hónapot, akkor nő egy darabig utána lemegy magától.

2014. aug. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as, :D :D :D Te inkább ne mondj semmit, ez hatalmas baromság :D :D :D

A 2-es mindent elmondott.

2014. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!