Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan egyek keveset? Én ezt...

Hogyan egyek keveset? Én ezt nem tudom. Én napi 5 alkalommal eszek, de annyi adagot mint egy pasi.

Figyelt kérdés
Világ életemben jó evő voltam,ehhez képest viszont nem vagyok túl kövér, összesen 10 kg-ot kéne leadnom, de mások szerint így vagyok jó. Szóval gondolom a gyomrom ki van már tágulva, hogyan egyek kevesebbet, hogy ne is éhezzek közben? Mennyi idő után kezd szűkülni a gyomrom, és kívánok kevesebb ételt?
2010. jan. 16. 19:37
 1/6 anonim válasza:

Az a legjobb,ha egy napon 5ször 6szor étkezel,de semelyiknél se egyél sokat.

Szóval:Sokszor egyél,de,keveset.

2010. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én így csináltam.Mélytányér helyett műzlis tál.

Lapos tányér helyett kistányér.

Ha nagyon éhes voltam,csináltam édesítővel koffein mentes tejeskávét,fél bögrével.

2-3 nap alatt megszoktam.Addig nem volt könnyű.De szőrnyű se

Sok sikert!

2010. jan. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mit eszel. Sok nyers zöldség-gyümölcs: a rost teltségérzetet okoz. Sok víz, evés előtt és közben is: megtölti a gyomrodat. Fehér liszt helyett teljesőrlésű, rozsos, magos: tovább tart a gememésztése, később lezel éhes. (Alacsony glikémiás indexű)Lassan, jól megrágva kell enni, hogy eljusson az agyadba a jóllakottság érzése, ez 10-20 perc. A hozzáadott cukor, cukros üdítő, de az édesítőszer is tilos, mert megemeli az inzulinszintet, ami éhségérzetet vált ki.
2010. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát nekem ez egy örök harc a szervezetemmel,mivel 2-3 nap alatt szépen megszokom a kevesebbet,aztán peteéréskor zabálok,jön megint 2.3 nap alatt a megint kevés evés megszokása,aztán jön a mensivel a zabálás.És ez megy évezredek óta.Havonta összesen 1,5 hét zabálás,2,5 kevés.Nem csoda,ha már néha úgy érzem belefáradok.Most éppen a zabálás ideje van,sajna.
2010. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát a helyzet az, hogy múltkor megettem egy hatalmas tál zöldséget natúr joghurttal.(Egyáltalán nem kívántam, de rákényszerítettem magam) Olyan éhes voltam utána, hogy legalább 5 szendvicset megtudtam volna enni.Szóval úgy vettem észre, hogy nem laktatnak a zöldségek és gyümölcsök.Ilyenkor mit csináljak?
2010. jan. 16. 19:56
 6/6 anonim ***** válasza:
ha egy hatalmas tál zöldség után ha még éhes vagy akkor nagyon ki van tágulva a gyomrod. tényleg az jó megoldás ha kis tányérokat használsz. pl nekem vannak ilyen IKEA-s színes műanyag tálkáim (gyerekeknek készült) ha müzlit eszek mindig azt használom így véletlenül sem tudok túl sokat enni. de a rendes étkezéseknél is figyelek hogy a közepes méretű tányért ne rakjam tele. és az is igaz ha lassabban eszel előbb lesz teltségérzeted és nem fogsz felesleges mennyiséget bevinni.az is hatásos ha étkezés előtt megiszol egy nagy pohár vizet.
2010. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!