Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatásai lennének ennek?

Milyen hatásai lennének ennek?

Figyelt kérdés

Nem a fogyás a célom, azért ide tettem fel a kérdést mert itt talán többet tudtok ezekről a dolgokról :)

Szóval szeretnék elkezdeni egy 5 napos léböjt kúrát( kizárólag víz) mert elég egészségtelenül éltem eddig, csúnya a bőröm, túlsúlyos szerencsére nem vagyok. Milyen hatással lenne ez a szervezetemre? Eddig csak jót hallottam, de nem merek belekezdeni... Azt hallottam hogy egy 3-5 napos böjt később az izomépítésnek is kifizetődő...mit gondoltok?


2014. aug. 29. 02:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak víz? Hát sztem nagy hülyeség h ez jót tesz a szervezetnek. Inkább táplálkozz egészségesen és akk megszépül a bőröd is.
2014. aug. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 napos koplalás nem egészséges, bőröd sem lesz tőle szebb, izomépítésnek pedig káros. Étkezz normális, az az egy segíthet.
2014. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Izomsorvadás, rosszullét..stb Olyan következményei lennének amit nem akarsz.
2014. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak víz nem elegendő, hiszen a vizelettel, izzadtsággal, sőt a széklettel is sok ásványi anyag távozik.
2014. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy egészséges szervezet maradandó sérülés nélkül kibírja. Ketózisba kerülsz, elkezd égni a zsír és az izom is, mivel nem viszel be fehérjét.

Ennyit tudok, mást nem. Tudom, hogy egyesek lelkesen csinálják, de hihető indoklást az állítólagos előnyeiről sosem olvastam. Én jobban szeretek enni, kiegyensúlyozottan, s nem szeretem a testem megfosztani az eszenciális tápanyagokról ilyen kis időre sem, mert pl. elég hamar elkezd izmot bontani a test, de bizonyára sok már tápanyag is hamar elkezd hiányozni neki.

2014. aug. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!