Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet 1 nap alatt hízni?

Lehet 1 nap alatt hízni?

Figyelt kérdés

166 cm és 63-4 kgos lány vagyok. az elmúlt 2 hónapban fogytam 5 kg-ot kb, edzéssel és egészséges étrenddel. most lesz a 18. születésnapom és nem szeretnék aznap kalóriákat számolgatni. tervezek enni tésztát, tortát és csokit, péksütit, szóval mindent, ami cukros, tele van szénhidráttal és hízlal..stb.

lehetséges bármennyi súlygyarapodás egyetlen nap alatt? ha igen, kb mennyi?

lehet, hogy túl abszurd a kérdés, légyszi ne nevessetek ki. csak nagyon féltem az eddig elért eredményemet. :)



2014. szept. 12. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem 1 nap alatt nem fogsz hízni, belefér az az 1 nap szerintem, még is csak a 18. szülinapodról van szó amúgy is :) De ez csak az én véleményem :)
2014. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hmm, egészséges ételekről hallottál már?

Vannak ezeknél a cukros sz@roknál sokkal finomabb étel is ami egészséges.

2014. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak tortát egyél, abból is egy kis szeletet. egészséges kaját is lehet csinálni pl csirkemelles gyros tk pitában sok zöldséggel :)
2014. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2014. szept. 12. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!