Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kb. hány kilót...

Szerintetek kb. hány kilót kellene leadnom, hogy csinos legyen az alakom? (kép)

Figyelt kérdés

És milyen fogyókúrát ajánlanátok? 164 cm vagyok, és 60 kg. Pár hónappal ezelőtt még vékony voltam, még most is fura tükörbe nézni, hogy 6 hónap alatt kb.8 kilót magamra szedtem :(

[link]


2014. szept. 13. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

tele van a net átváltozós sztorikkal, étrendekkel, edzéstervekkel, ahogy ők is csinálták:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


úgy alakítod a tested ahogy tetszik

2014. szept. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. szept. 13. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzés és szálkásító étrend.

[link]


Kemény kitartó edzéssel és egy bomba jó diétával + szilikon mellel :) akár egy ilyen test is elérhető ha a testfelépítésed hasonló. Szóval nincs lehetetlen. Azt innen nem tudjuk megmondani hogy mennyi az annyi, nézd a tükröt és a mérleget.


[link]

2014. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Mit rontottál el, hogy feljöttek a kilók? Lehet, beteg vagy?


Figyelj a GI-re, alacsonyabb értékek jobbak, és persze változatosan étkezz. Fogyókúra helyett pedig válaszd az egészséges életmódot.

Mozgás is létszükség a csinos alakhoz.

2014. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A fogamzásgátló volt a ludas (augusztusban abba is hagytam), egyszerűen állandóan étvágyam volt, bármennyit ettem, mindig kívántam valamit, állandóan a kaja körül forogtak a gondolataim. Ezt most már nem érzem szerencsére. Úgy 3 hónapja megpróbálok egészségesen étkezni több-kevesebb sikerrel. Lehet, hogy ott rontottam el, hogy csak néha engedtem meg magamnak az édességet, viszont rengeteg gyümölcsöt, joghurtoot bezabáltam. A mozgás most kicsit macerás nekem, izomgyulladásom volt, és kímélnem kell magam a doki szerint. A sportoláshoz sosem volt elég kitartásom, de tudom, hogy az egészséges életmódba ez is beletartozik, amint tehetem, ez is sorra kerül valamilyen formában. Köszi a segítő válaszokat amúgy, ismerve a gyik közösséget, azt hittem ledagadtteheneztek majd.
2014. szept. 14. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!