Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek sokat ettem ma?...

Szerintetek sokat ettem ma? Súlytartó étrendet tartok.

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a zöldségek nagyobb víztartalma, nagyobb térfogata miatt tűnik rengetegnek.
2014. szept. 18. 12:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Szóval:


2 darab (35 g)

Nescafe 3in1

38 kcal

2 teáskanál (10 g)

Nesquik kakaópor

234 kcal

55 g

Sanghai garden instant leves

30 kcal

3 darab (150 g)

Paprika

17 kcal

1 darab (75 g)

Paradicsom

62 kcal

1 csomag (180 g)

Eisberg Vitamin Mix saláta

17 kcal

15 g

Vitasia wok szósz sweet-chili

95 kcal

250 g

Felix cukormentes ketchup

167 kcal

70 g

Baromfi párizsi

77 kcal

30 g

Família Finom májas

34 kcal

1 darab (89 g)

Póré hagyma

46 kcal

20 g

Füredi füstölt trappista sajt

Mindegy: 965 kcal


Kicsit soknak tűnik, de minden nap sok zöldséget eszem, és abból tudomásom szerint a nagyobb mennyiség is kevesebb kalóriát tartalmaz, mivel a nagy része víz.

Még ezen kívül egy óriás túrórudit szándékozok enni, de majd csak későbben este.

Válaszokat előre is köszönöm :)

2014. szept. 18. 12:20
 2/6 anonim ***** válasza:
ez koplalás...
2014. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég hülye egy "étrend". A kakaót csak úgy magában etted, vagy mi? Nem is igazán a mennyiséggel van gond, csak a minőséggel. Össze-vissza eszel, olyan dolgokat, amik még csak nem is laktatnak.


Egy menü lehetne teljes kiőrlésű kifli sonkával, zöldséggel, vagy konzervhal hamlettel, abonbettel, rizses tonhalsaláta, szezámos csirke rizzsel, sült hús házilag sütött krumplival, zab tojással sütve/főzve, resztelt máj főtt krumplival, de még egy főzeléket is be lehet építeni az étrendedbe úgy, hogy jó legyen. Ez viszont így elég gyatra, én biztos nem csak azt a túrórudit kívánnám meg este, hanem felfalnám az egész hűtőt, ha ezeket ettem volna.

2014. szept. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1000 kaloriaval sulyt tartani? Az meg fogyokurahoz is keves.
2014. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Koplalsz, nem rendes ételeket eszel, számolod a kalóriát, mégsem tudod megítélni, hogy ez kevés - s ami a hatalmas zöldségadagodat illeti, ketogén diétában a többszörösét eszem...

A zöldségek kalóriasűrűsége tipikus nem magas, de itt jobbára azok között is kalóriaszegények szerepelnek.


Nem tudom, mi látszik ezen soknak, akár térfogatra is. De a zöldségeknél tényleg nem azt kell nézni.

2014. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha annyira kávézni akarsz, akkor vegyél 2 in 1-et és rakj bele édesítőszert, ugyanolyan az íze... ezeket a lidls vitasia cuccokat meg hagyd el, mert nem érzed rajta, hogy édes, de széjjel van cukrozva. szerintem is van köztük finom, de ha annyira ázsiai kaját akarsz, akkor nézz magadnak valami normális receptet, amiben 100 grammban nem 50 gramm cukor van meg 20 g zsír
2014. szept. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!