Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akkor indul be a fogyasom ha...

Akkor indul be a fogyasom ha uzom az etrendembol a zsiros tesztas cukros kajakat? Plusz kaloriadeficit es mozgas

Figyelt kérdés

Fogyni akarok mindenhonnan es tudom muszaj lemondani a finomsagokrol:(

Igy jo is lenne?? Ha csak dieatasan ennek


2014. okt. 3. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Cukrokat teljesen elhagyhatod (az a legkárosabb) zsír az kell, föleg omega 3,6,9. Továbbá kenyeret krumplit tésztát lisztes dolgokat is hagydd el :D ha nem vagy vega husokat egyél meg halat sok zöldséggel salátával. Vagy kiprobálhatod a ketogén diétát az rendesen fogyaszt :D
2014. okt. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kalóriadeficit alapvető, anélkül nem megy. A mozgás segít és az egészséghez is kell.

A finomságokról nem kell lemondani, csak egyes fajtáiról.

A cukor és tészta elhagyása jó irány.

A zsír maradhat, sőt, említették a ketogént, van, akinek az a legkönnyebb, bár a fogyás, ugye, nincs garantálva ott sem, a sok sikertörténet mellett rengetegen fogynak csigatempóban (vagy sehogy, de persze súlynövekedés is elképzelhető, bár állítólag nehéz elhízni mellette).

2014. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én már kiprobáltam a ciklikus ketogén diétát szálkásitás céljából és nagyon bejött, használ rendesen:D

Kezdetben 5nap ketogén napot tartottam ezaz azt jelentette hogy szintr csak zsírt ettem némi fehérjével, utána meg 2nap visszatölést magas szenhidrátos nap volt es itt zsírbol vittem be keveset. Illetve végeztem visszatöltés után egymást követöen 2nap üritő edzést illetve cardios edzést mindennap kivéve töltésnapokon, mikor lassult a fogyásom heti 1töltés napot használtam, igy 6hét alatt fogytam 7,5kilot illetve bitangul szálkás lettem és viszonylag sok izom is megmaradt töltések miatt .

2014. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!