Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a vércsoport...

Mi a véleményetek a vércsoportdiétáról?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok? Ha eredményes: 4 hónap alatt kb hány kilótól lehet megszabadulni?
2010. jan. 22. 21:54
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Mekkora nagy baromság.
2010. jan. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Vércsoport diéta meg a nagy frászt! Bene vedd!!!
2010. jan. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sportolj többet, és egyél minőségi kaját, és akkor nem lesz szükséged ilyen és ehez hasonló baromságokra!

Sportolsz egyáltalában valamit?

2010. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tényleg, kérdező: sportolsz valamit, vagy csak várod a csodát?
2010. jan. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most kezdem, egyébként meg egész nap rohangálok a kicsim után.... jó, jó, csak kérdeztem...
2010. jan. 23. 09:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is babám van, én nem ajánlom ezt. Eleve ha szoptatsz, akkor nem is lehet ilyet csinálni. Mozogj egy kicsit és változtass az étrendeden. Ezt meg lehet tenni, de szoptatás alatt ilyen vércsoport meg level meg káposztalevesdiétát, ilyeneket nem lehet csinálni meg ezek nem érnek semmit. Életmódot kell váltani, csak akkor fogsz tartósan lefogyni.
2010. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyébként attól nagyon kevesen fogynak, hogy a pici után kell futkosni, mert sajnos ez nem aerob edzés, tehát nem fogyaszt.
2010. jan. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Ehh ....... ne kezdjél bele :-) Ha akarod tudni miről szól akkor elmondom. Nos, az egész a régi japán hiedelmeken alapszik, miszerint az ember karaktere, életstilusa s nagyjából minden a vércsoporttól függ. Például, ha A vércsoportú vagy ( más szóval 2- es tipus ) akkor vega " kéne " legyél, mivel személyiségileg higgadtabb ember vagy, törékenyebb, s igy a hiedelem szerint a tested is " törékenyebb ", igy az olyan kaják mint a hús például nem tesz jót neked. Ne vedd be az ilyet, ugyanis a személyiséget lehet változtatni és ez az egész diéta a személyiségen alapszik. Ha te " megtöröd " a kódot akkor a diéta nem ér semmit. Mármint, ha megváltoztatod az életmódod akkor attól függ, hogy mit eszel. Mondok egy példát, hogy megértsed. Tegyük fel, hogy az A vércsoportba tartozol. A diéta szerint vega kéne legyél, mert ez passzol neked a legjobban. Na és mi van,hogyha ezt csak 40 évesen fedezed fel és arra gondolszű, hogy " te jó ég, hiszen én 20 évig futó voltam, meg sem álltam volna a lábamon, ha csak zöldségeken éltem volna " . És akkor kinek van igaza ? Hát neked. Mivel te választod meg, hogy mi vagy és mi leszel. Én múlt nyáron hatalmasat fogytam, de ténleg, és nem volt semmi fölösleg rajtam. Azt hiszed, hogy nem ettem húst vagy zöldséget ? Mindenfélét ettem, pontosabban kerültem a tésztaféléket meg az édességet, met én tudtam, hogy ez a logikus. Sok diéta van manapság és az ember agyát kimossák. A mai ember már ritkán gondolkozik el azon, hogy valójában mi is a logika a diétában. Ha pedig elkezdünk gondolkodni és nem találunk semmit, akkor az valójában azért van, mert ténleg nincs semmi logika benne. A tudomány számtalanszor elmondta, hogy a fogyókúra lényege olyat enni, ami nem hizlal. Akkor hogyan fogyhatunk le egész nap csokit zabálva ? Pedig ilyen diéta is van bármennyire is furcsa. A lényeg, hogy nem kell mindennek bedőlni. Persze, hogy minden relativ, ahogy Einstein mondta, ha neked most ez beválik ( amit nagyon kétlek ), akkor nem én vagyok a bunkó, hanem te vagy a kivétel.


De minek kisérletezni, mikor van biztos megoldás ? Hónapokig olvastam az anyagcseréről, a diétáról, az emberi testről. Az biztos, hogy a sikeres fogyás tényezői a mennyiség csökkentés, de főleg a minőségre kell odafigyelni. Légyszives ne kezdjél olyasmibe, amit nem szeretsz, mert sosem fogod élvezni és akkor egyszer belefulladsz az egészbe

2010. jan. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
jó, nem kezdtem még el, csak hallottam róla..Már nem szoptatok, 14 hónapig vártam, hogy végre fogyhassak. :) És is egészségesen szeretnék fogyni, mág csak véleményeket, tapasztalatokat gyűjtök. Tudom, a cukor és a tésztafélék kerülése és fokozatos mozgás. Hát, majd megírom, mi történt velem! Köszi mindenkinek!
2010. jan. 24. 09:19
 10/10 anonim válasza:
ennek nem a fogyás a lényege, hanem a közérzet javulása. ha egy hétig betartod, észreveheted, mennyivel rosszabbul vagy(pattanás, hasgörcs, fáradékonyság, stb.), mint amikor azt etted, ami alkatilag neked stimmel. Érdemes kipróbálni ;)
2010. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!