Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esélye annak, hogy elhízzak?

Van esélye annak, hogy elhízzak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretném kérdezni, hogy mekkora az esélye annak, hogy elhízom. 17 éves leszek lassan, eddig nem híztam el, de külsőre apukámra hasonlítok, kivéve testalkatilag, de attól félek hogy a hízékonyságot is örököltem, ő 130 kg körül van pedig nem eszik annyira sokat. Én sem eszem sokat, viszont egészségtelenül, és ediig 55 kgnál több nem voltam, és pár éve nem sportolok. Ő már elhízott egyszer ilyen idős korában, viszont utána nagyon vékony lett. Nem tudok másra gondolni már egy ideje, ki lehet valahogyan deríteni hogy melyik szülőmre hasonlítok?

2014. okt. 30. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi szemetet tolsz az arcodba.
2014. okt. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azt én is tudom, de a kérdés hog annyira hízékon lehetek mint az apám vag az kiderült volna már?
2014. okt. 30. 20:12
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Ez idővel derül ki, ahogy öregszel.
2014. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább a nagyszüleidet nézd meg, ők voltak-e hízékonyak (bizonyára tanultál valamennyi biológiát, erre már Mendel brünni apát is tudott volna válaszolni vagy 150 éve).
2014. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nem eszel sokat akkor nem hízhatsz el, egyszerűen a számok törvénye. Mozgás + kevés energia bevitellel bármikor tudsz majd fogyni.

Sokan mondják magukról, hogy " alig esznek és mégis híznak", de ha nincs a háttérben hormon probléma, cukorbetegség, akkor nem mondanak igazat.

2014. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Genetika nem ilyen, hogy x időpontra kiderül, örökölted-e. Lehet, hogy később jön elő, lehet csak bizonyos hatásra stb.
2014. okt. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!