Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha fogyozóm, és napi 5x eszem...

Ha fogyozóm, és napi 5x eszem keveset, de ha még éhes vagyok, baj, ha néha van 6. étkezés?

Figyelt kérdés
Persze az is pici, pl. pár szem müzli egy deci tejjel, vagy alma, ilyesmi. Csak azért, mert ha éhezem, az sem jó, azt mondják. Általában du vagyok éhesebb..
2010. jan. 26. 18:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Nyugodtan egyél, a lényeg többször keveset ! a tej egyébként eltelít és nem érzed magad éhesnek : D

csak ne este 6 után legyen már nagyon.. akkor inkább vizet.

De a mozgás is nagyon FONTOS

2010. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szerintem még akár 8 x is ehet valaki ,a lényeg az hogy a napi 1500-2000 kalóriánál többet ne fogyasszon el.
2010. jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
a kalóriákat nem számolom, képtelen vagyok rá.... Viszont nincs nasi, és tényleg megpróbálok egészséges kajákat enni, nincs kenyér és semmi cukrosat nem iszok... de folyton éhes vagyok!!! :) Legalábbis most úgy érzem.... :) vacsorázni este 8 körül szoktam, nem sokat, de 11 körül fekszem.. este 6 után ha nem ennék vmit, tuti szenvednék nagyon. Ez baj?
2010. jan. 26. 19:22
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Mindenhol olvasom ezt a müzlit tejjel dolgot, akik fogyókúráznak... (már a szó is borzasztó) Szóval ezt honnan vették vajon??? A tej zsíros, cukros, több kalória, mint bármelyik cukros üdítő, a müzli meg kivéve ha natúr zabpehely tele van cukorral, aszalt gyümölccsel ami mégtöbb cukor... a többi meg nem cukor csak simán szénhidrát... Ez még reggel is felesleges (a tej globálisan az) nem, hogy este!

Egyél roston csirkét pároltzöldséggel, azt még lefekvés közben is lehet.

2010. jan. 26. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
Kedves utolsó. Megnézném én, hogy reggel 6 órakor reggel te mit ennél reggelire. Párolt csirkemellet készítsek el? De mikor? Reggel 5-kor? Nehogy már azt a 4 evőkanál zabpelyhes müzlit ne ehessem meg egy pohár joghurtal!
2010. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Felőlem? Annyit eszel amennyit bírsz :D
2010. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Reggel zöldségeket csirkemellel? Jó vicc. Az 1,5%-os tej, miért zsíros? Ennyi zsír pont elég a zsírban oldódó vitaminoknak... a zsír-bevitel lenullázódása nem megoldás. Az aszalt gyümölcsökbe pedig gyümölcscukor van, amit egészen máshogy kezel a szervezeted, és az egészséges táplálkozás része. A zabpehellyel egyetértek, reggel kell a gabona, a szénhidrát, mikor viszed be máskor, ha nem reggel? Én nem eszek péksüteményt, kenyeret, abonettet, és hasonló fölösleges szénhidrátot ami agyon van finomítva, inkább teljes értékű gabonákat fogyasztok. Köles, zab, tökéletes reggelire. Az intersparba vettem pirított BIO műzlit, és bár drága volt, de sokkal finomabb mint a fehér cukrozott, finomított vacak nestlés termékek. Ezenkívül még sokkal jobban is telít, így kevesebb is elég belőle reggelire.


Reggeli-tippek: Natúr joghurtba fél evőkanál mandula, zabpehely, három-négy darab aszalt szilva. Anyag cseréd is beindul, ráadásul még jól is laksz.

Ha fogyasztasz péktermékeket: Saját sütésű tönkölykenyér zöldségekkel, otthon kikevert túrókrémmel.

2010. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Utolsó! Azért a "péktermékekkel" vigyázzunk, mert ha benne a pék, még a torkán akad :D
2010. jan. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszolónak köszönöm! Én is így élek több mint 2 éve, és nagyon jól érzem magam így. :)
2010. jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
vagyis 20.41-es válaszolónak :)
2010. jan. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!