Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyokurazok, de szeretnek...

Fogyokurazok, de szeretnek venni egy kabatot, hogy legyen?

Figyelt kérdés

Szoval 66,5 kg vagyok, 84 cm a derekbodegem, es 96.5 a mellbosegem. Kineztem egy kabatot, viszont szeretnek 60kgra fogyni. A kabat viszont igy nem biztos, hogy ramjon, mivel 92 cm a mellbodege es 86 a derekbosege. Mas meretben nincs. Viszont ha fogyok meg 6 kgot, akkor valoszinuleg a mellbosegembol is fog menni... Mit gondoltok?

167cm magas vagyok


2014. nov. 3. 13:32
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Amugy gombos kabatrol van szo [link]
2014. nov. 3. 13:33
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Mióta lefogytam sporttal és diétával, teljesen más a méretem, mikor lefogytam betegség miatt ugyanennyi kilóra :)
2014. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ma 13:51

De en nem betegseg miatt fogok fogyni, hanem azert, mert fogyokurazok. Viszont nem tudom, hogy ha 6 kgot fogyok, akkor jo lesz ram, mert jelenleg kicsit feszes lenne.

2014. nov. 3. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor se tudhatod előre, hogy milyen méreted lesz és jó lesz e rád.
2014. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Baratnom lefogyott 68-rol 58 kilora es az egesz ruhatarat, dzsekiket, kabatokat, mindent le kellett cserelni...(persze nagyon orul neki, de akkro is...) amugy 93kilorol kezdte , most 58 :) es nagyon csini :) En nem ajanlom, h megvedd , hacsak nem fer bele anyagilag, hogy egty-ket honapod hord csak.
2014. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

két lehetőséged van: vagy bevállalod, hogy most kicsit feszül vagy passzentos vagy nem is nagyon tudod begombolni, vagy veszel eggyel nagyobbat é akkor az lehet, hogy kicsit lógni fog - ami azért ennél a kabátnál nem biztos, hogy olyan jó.

meg persze biztosnak kéne lenned benne, hogy lefogysz.

lehet, hogy eltart 2-3 hónapot is, amíg sikerül, addig is van kabátod, ha a nagyobbat veszed.

igazából a harmadik lehetőség, hogy veszel egy olcsó bármilyen kabátot, amivel "átvészeled" ezt az időszakot és elviseled, hogy nem pont a neked tetsző kabátban vagy, olyanban, amit nem sajnálsz, ha tovább kell adni, ha kifogysz belőle.

2014. nov. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Eloszor is 100%osan biztos vagyok benne, hogy le fogok fogyni!! Ismerem magamat. Ha megveszem most, meg ugysem vesem fol, mivel teli, es csak decemberben vennem fel, amikorr kb 62 kg lennek...
2014. nov. 3. 14:40
 8/11 anonim ***** válasza:
Ennel a sulynal a 4-6 kilo eleg sokat szamit, nem ugy opl mint a 90 es 84 kozotti kulonbseg. Es ez a fazon nagyon idomul az alakhoz .... talan a 4 kilo belefer
2014. nov. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A vak is látja, hogy meg akarod venni a kabátot. Vedd meg, ha éppen van rá pénzed. Ha elérted a kívánt súlyt, de nem jó rád hirdesd meg valamelyik oldalon és add el. Kevesebb pénzt fogsz érte kapni, de akkor is megéri. Még egy kis ösztönzés legalább.

+ lehet mire oda jutsz, hogy jó lenne rád, már nem fogsz kapni ilyen kabátot.


ui.: A nők általában a mellükből fogynak leghamarabb. Ez alól kivétel, ha genetikailag hajlamosak a nagy mellre, akkor csak keveset fogynak belőle, vagy egyáltalán nem.

2014. nov. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz jó rád az a kabát. De téged a válaszok úgysem érdekelnek, csak azért írtál kérdést, hogy megerositsek az elképzelésed, és biztassanak a vásárlásra. Szóval tok mindegy, úgyis megveszed. És úgysem lesz jó rád.
2014. nov. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!