Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 170 cm és 48 kg vagyok az...

Ha 170 cm és 48 kg vagyok az vékonynak számít?

Figyelt kérdés
70 kilóról fogytam le ennyire egészséges életmódváltással és rengeteg mozgással, amit még most is tartok. Ennek ellenére még mindig úgy érzem, hogy fogynom kell. Statisztikailag ez azt hiszem vékonynak számít, de én mégsem érzem magam annak :(

2014. nov. 5. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fordulj pszichológushoz, anorexiás lettél!
2014. nov. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az ilyen ember az él még?
2014. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Remélem, az egészséges életmódban benne van valamilyen multivitamin és ásványianyag kombó is! Ez a súly ehhez a magassághoz még akkor is kevés, ha vékonycsontú vagy, szóval kevesebb futást és több másfajta, leginkább súlyzós edzést javasolnék több kajával. Ha félsz a zsírosodástól, a fehérjét vidd feljebb csak! 55 kilósan - ha az zsírmentesen és izmosan lenne- már egészséges lennél kábé, de a 48 tényleg kevés, még nekem is, aki szintén vékonyságpárti vagyok.
2014. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Néhány napja épp a GYIK egyik oldalán találtam rá egy oldalra, ahol a bloggerlány életvezetési tanácsokat, fogyókúrás tippeket, és sok minden más, egyéb szépségápolással kapcsolatos bejegyzéseket tesz közzé. Pontosan nem tudom melyik cikkében találtam rá, de több helyen is említést tesz arról, hogy hogyan kell kiszámolni az ideális testsúly és magasság arányát. Szerintem te is hasznos tanácsokat fogsz nála találni: [link]
2014. nov. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves 3.

Csak azt ne feledd el hogy zsír is kell az emberi szervezetre, ami nem 5 kg. Emellé megemlíteném hogy ha valóban rengeteget sportolt a 48 kg-ban is igen sok lehet az izom, tehát szinte semmi zsír(utálom ezt a szót mert manapság már negatív jelentéssel(is) rendelkezik) sincs rajta.

2014. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Vitaminokat azokat természetesen szedek, nem hiszem, hogy tápanyaghiányom lenne. Utolsó, épp az a baj, hogy érzem az izmot, de a zsírt is :/ pedig elvileg nem kéne.
2014. nov. 6. 17:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Pedig a "zsírt is kell érezned.Hiszen ez az alap. A normál alakban az is beletartozik:)
2014. nov. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon.Ez már kóros soványság.
2014. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, és persze, kell az ember testében zsírnak is lenni, de ezen aggódni fölösleges, mert a szövetek között is van zsír, mégpedig éppen elég. A dagik használják kifogásként ezt a szöveget sokszor, mikor rámutatnak valakire rosszallóan, hogy az milyen egészségtelenül élhet, ha ilyen vékony, merthogy az a természetes, ha van az emberen egy kis cuki úszógumi. A vékonyság miatt sokkal kevesebbszer kéne aggódni! Én gyúrok, és most 12% a testzsírom úgy, hogy felöltözve sokan gizdának látnak. Nyárra 10%-ra megyek le, és még vékonyabb leszek. Már előre tudom, hogy a dohányos, söröző, mekis, sosem sportoló ismerőseim szerint én leszek a beteges.
2014. nov. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 3-as!!

Egyetértek veled... de nem mindenben.Ők valóban egészségtelenek, de a 10%-os testzsír sem normál.Nem azt mondom nem jó, csupán azt hogy ez egy sportoló, testépítő testzsír %-a és nem egy hétköznapi embere, főleg hogy (egy hallott infó szerint) a lányoknál/nőknél a 20% körüli a jó.

2014. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!