Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen módszerrel...

Szerintetek milyen módszerrel lehet jól lefogyni? , hogy azért vissza ne nagyon menyjen, kb 56 kilót szeretnék leadni.

Figyelt kérdés

168 cm vagyok és 62-63 kg.

15/L

előre is köszönöm a hasznos információkat!:)



2014. nov. 7. 21:38
 1/5 anonim válasza:
mozogjál + több zöldség , kevesebb szénhidrát.
2014. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Félreírtad, vagy tényleg 56kg-t akarsz lefogyni? Ha igen, akkor ugye tudod, hogy az lehetetlen?! XD

A magasságodhoz képest ideális a súlyod, de ha szeretnél fogyni, akkor próbálj meg kalóriát számolni. 1000-1500kcal, főként ha sportolsz is, segíteni fog. Ez nagyon jó módszer, mert megtanulsz mértéket tartani, így később kevesebbet fogsz kívánni és nem kell majd annyira aggódnod a visszaszaladó kilóktól :)

Én 17 vagyok, 172cm és így tudtam lefogyni 11kg-t, eltelt 4hónap és még nem jött vissza, én személy szerint 500-1000kcal-t vittem be, de ez iskola mellett nagyon nehéz, próbáld ki, szerintem segíteni fog :)

2014. nov. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi mindkét válaszolónak:)
2014. nov. 8. 00:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Aerob mozgás, dieta.
2014. nov. 8. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

500-1000kalória koplalás, nehogy ezt kövesd!!


Kerülni kell a finomított szénhidrátokat, GI sokat segít ebben, minél alacsonyabb, annál jobb. Nyilván a nasik nem jók, a péksütikből a legrosszabbak a csokis, kakaós, pudingos, lekváros fajták, üdítők is kerülendők.


A visszahízás elkerülésének legjobb módszere, ha nem fogyózol, hanem életmódot váltasz.

2014. nov. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!