Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 kg minusz utan sehonnan nem...

2 kg minusz utan sehonnan nem fogytam semmit, ez normalis?

Figyelt kérdés

2 het alatt leadtam 2kgot, mindig merem a csipo, derek, mellbosegemet, illetve a combjaimat, de sehonnan nem ment le meg 1 cm se. Ez normali? Tudom, nem varok nagy csodat 2 kg fogyas utan, de hogy 1cm se sehonnan.

167 cm 66 kg


2014. nov. 8. 19:32
 1/10 anonim ***** válasza:
42%

2 kg azért nem fogyás neharagudj meg, reggel felkelek vagyok 90 kg megyek aludni 94 , reggel megint 90 és ugy hogy semmit nem csinálok

tornázz, járj ki futni no akkor fogyni gofsz de két hét alatt 2 kg az semmi

első héten ha keményen tornázol 8-10 kg adnál le és az is az elején csak a viz ami gyorsan kimegy a szervezetből.

Megkérdezném, hogy mit tettél a 2 kg -os fogyás érdekébe mit tornáztál ?

2014. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális, 2 kg nagyon kevés, lehet, hogy simán csak voltál nagy wc-n és kevesebb vizet ittál, ez már lehet 2 kg fogyás, pedig se zsír, se izom nem ment le.
2014. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindamellett nem kell ennél gyorsabban fogyni, heti 1 kg nagyon egészséges, csak tartsd ezt a tempót, én 170 cm vagyok 57 kg-val és van rajtam mit fogni, szóval mehet még le rólad néhány kg.
2014. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1. Akkora baromsagot mondtal. Hetente 8-10 kilo? Te magadnal vagy??
2014. nov. 8. 20:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Reggel felkeltem, es lemertem magamat, wc minden elott.
2014. nov. 8. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:

te nem vagy magadnál 2 kg az nem fogyás, búj el szégyenkezni ilyen hü**eséggel fogyásnak nevezni 2 kg -ot k**va optimista vagy.

Elkezdek tornázni első héten leadom a 8-10 kg -ot de 86kg alá nemtudok meg már nem is akarok lemenni.

2014. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szanalmas vagy es buta! Leadsz 10 kgot, amibol 1 kg zsir, 9 kg pedig izom! Gratulalok! Igazi zseni vagy!
2014. nov. 8. 21:11
 8/10 anonim ***** válasza:
phu de szakértő vagy a témában és ide jössz sirni 2 kg után hát te vagy a szánalmas
2014. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Első heti mínusz 10 kilóhoz azért megfelelő test kell... De kérdező, Te se hidd már, hogy ha tényleg lemegy az első héten ennyi, abból 9 kiló izom. Az 1 kiló zsír rendben lehet, ha rendes kalóriadeficit volt, de a zöm víz. Ilyen hirtelen nagy fogyás (nem 8-10, de mondjuk feleennyi egy normál embernél) gyakran előfordul, bár inkább akkor, amikor valaki durván lecsökkenti a szénhidrátbevitelét és elveszti a glikogénkészletét a megkötött vízzel, ami nem kevés. Akinek elég izma van, pláne, ha valamiért extra túltöltött glikogénraktárakkal, az baromi gyorsan tud kilókat veszteni, de ez persze csak víz. Felszedni is ugyanígy megy, szénhidrátra kiéheztetett izmokra edzés és rengeteg szénhidrát.


2 kiló szerintem is túl kevés ahhoz, hogy elvárd a centiben történő változást.

2014. nov. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10 kg nem megy le egy hét alatt, 90 kg-s emberről, szóval eleve hülyeség. Kérdező, a kg meresenel ingadozasok vannak, tehát napi 1, másfél kg eltérést bármikor mutathat a mérleg. Viszont ha 2 hét alatt cm-ben semmit nem fogytal, akkor valami nem stimmel a fogyokuraddal. Olyan is van persze, hogy annyit edzel, hogy az izom miatt még több is lehet cm-ben, de olyankor az látszik, hogy formasabb, izmosabb vagy
2014. nov. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!