Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168 centihez kevés lenne a 47...

168 centihez kevés lenne a 47 kiló?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták, hogy igen és hogy híznom kéne, de szerintem jól vagyok így. Teljesen jól érzem magam és fitt vagyok. Tény, hogy másokhoz képest keveset eszek, de az mind egészséges és nem szoktam éhezni. Akkor meg miért lenne akkora probléma, ha ennyi a súlyom? Megjegyezném, hogy szerintem jó alakom van és abszolút nem vagyok sovány, sőt néhol van is rajtam egy kis háj, persze nem sok. Leírnátok légyszi, hogy mit gondoltok a helyzetemről?

2014. nov. 12. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
én 168 cm és 48kg vagyok, és rajtam van egy kis felesleg (hasamon) szóval szerintem nem nagyon kevés.. de azért soványabb már ne legyél. Inkább sportolj. :)
2014. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Eléggé. Jó sovány lehetsz.
2014. nov. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A sport az életem része, azzal nincs gond. Ki se bírnám nélküle :D
2014. nov. 12. 18:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
168cm vagyok, hirtelen növésnél voltam hozzá 48kg, nem volt jó. Én is láttam magamon hájt, hason is főleg, pedig az inkább izomhiány volt.
2014. nov. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szerintem nincsen vele baj :) Én 174 cm vagyok és 42 kiló. Bármennyit eszem, nem hízok, szóval ez van :D
2014. nov. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
166cm vagyok és 53kg.Nekem sokan mondják,hogy sovány vagyok,nem érzek magamon felesleget,de szerintem 47kg kicsit kevés,de ha te így is jól érzed magad akkor meg mit számít?Egyébként én is volt,hogy 45-46 kg voltam és ugyanannyi magas,de akkor jártam kajakozni.Most már nem járok és egy kicsivel több is lettem.
2014. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!