Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek kövér, vagy...

Szerintetek kövér, vagy közepes súlyú vagyok? 13 éves lány,170 cm,67 kg. Egy nálam alacsonyabb, vékonyabb, izmosabb fiú belémszerethet?

Figyelt kérdés
2014. nov. 26. 15:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A szerelemhez kevés köze van a testsúlynak. :)

Én ugyanilyen magas vagyok, 65 kiló a cél (dietetikus "parancsa") Ez alapján nem vagy kövér. Persze nem mindegy, hogy ebből mennyi az izom és mennyi a zsír.

2014. nov. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szerelem valóban nem ezen múlik :) A számok alapján pedig pont olyan, hogy lehetsz kissé hájas, normális és bombázó is :) Testalkat és izomtömeg kérdése.
2014. nov. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Kövér és túlsúlyos vagy
2014. nov. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A te korodban ez kicsit több az ideálisnál, de nem!!!! kövér. Kb 5 kiló lehet rajtad.
2014. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Kövér nem vagy!! Max 1-2 felesleg van rajtad..ne fogyókúrázz inkább kezdj el sportólni valamit amitől formásabb leszel!! :)
2014. nov. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A sporttól önmagában nem lesz formásabb. Annyi biztos, hogyha max! 10 kg-ot fogysz, akkor nagyon karcsúnak látszanál, ha izom-zsír arány megfelelő.
2016. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy kövér nyugi
2018. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!