Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel lenne érdemes lefogynom?...

Mivel lenne érdemes lefogynom? És hogyan? Nektek hogy sikerült?

Figyelt kérdés
17 éves gimnazista lány vagyok, 167 cm és 70 kiló. Leszeretnék adni egy 10 kg-t :) Csak az a helyzet áll fenn, hogy az iskolába ,ha nem eszek nem tudok figyelni, meg állandóan korogni kezd a hasam, ami csendbe hát elég kellemetlen számomra. Azt szeretném kérdezni, hogy mi azaz étel, amit lehet iskolába is fogyasztani ( tehát nem főtt étel meg müzli meg ilyenek ) mondjuk minden szünetbe keveset ? Mit ajánlotok? Milyen sporttal tudnám elérni a sikeres fogyókúrát? Ti milyen módszerrel fogytatok le? Köszönöm a válaszokat :) 17/L
2014. dec. 10. 18:27
 1/4 anonim válasza:

Sajna, hogy ne érezd egyedül magad, csak annyit tudok írni, hogy kvittek vagyunk :DD Nekem sem megy a lefogyás... amúgy vannak ezek a magvas kiflik, meg zsömlék, olyanból csinálj szendvicset... tegyél bele margarint, pulykasonkát, meg salátát, paradicsomot, stb.. csak sajtot ne :D Meg edd azt a hungarocellt, vagy mit.

Sok sikert!

2014. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D egyébként én is szeretem a Death Note-ot :D
2014. dec. 10. 18:41
 3/4 anonim válasza:
Zsíír :D Bocs, ez nem cikizés volt XD
2014. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ha nem eszek nem tudok figyelni, meg állandóan korogni kezd a hasam"

Nem koplalni kell, csak a műkajákat és a gyors-szénhidrátosokat kiváltani/lecserélni. Szendvics jó ötlet, valódi húsos felvágottal, zöldségekkel, igény szerint kemény sajttal.

2014. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!