Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » U-Slender fitneszgépről...

U-Slender fitneszgépről szeretnék véleményeket ami másnéven a has őv ami állitólag izomerősitő és zsírégető hatásu is lehet?

Figyelt kérdés

Akik már használták ezt a ővet leginkáb tőlük kérnék tapasztalatokat vagy aki kiprobáltamár.

Hallotam erről a ővről hogy erősiti az izmokat és tud zsírtis égetni és masszász hatása is van , én leginkább a hasamról szeretném a kis zsirpárnátol megszabadulni meg a fenék tájonitól , de ha csak naponta 1000 kaloriát viszek be és persze az őv melet végzek kardió mozgásokatis és utána a ővet használom fél percig mongyuk akkor hozhat eredményt és betud az edzések mellet segiteni a zsírégetésbe?

Most ellég olcsó az ára ezzért kiprobálnám , de megéri befektetni rá ?


2014. dec. 11. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Hülyeség, anyám még egyszer vett ilyet (az én pénzemből, amit azóta sem adott meg), semmire sem jó, miért is lenne az? Fél perc pedig nagyon rövid idő.
2014. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!