Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka add önmagad 1...

Rubint Réka add önmagad 1 része van meg nekem, és mitöl jó ez a dvd, mi különbség a 2. -3. része? Mondjunk szeretnék alakot formálni, persze feszesebb, lapos hasat 53 kg vagyok 160 cm magas.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Elképzelhetetlennek tartom, hogy 160cm/53kg-al lógó hasad lenne...


Ne akarj arra a szilikonozott plasztikmuszkli-csajra hasonlítani, nem látod, hogy egyáltalán nem nőies?!

2010. febr. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszolóból látszik, hogy árad a tudás, és a segíteni akarás. Valószínűleg nem azért akarsz tornázni, hogy olyan legyél mint Réka, hanem hogy a saját testedből kihozd a maximumot. Amúgy megjegyzem a testsúly nem jelent semmit. Nekem a 176 cm-hez 65 kg társul, és mégis van egy pici hasam, de folyamatosan kisebb, mert tornázom, és diétázom. Erről ennyit.

Kérdésre válaszolva: az első részen semmiféle extra eszközt nem kell használnod, még súlyzót sem. Az első 20 perc, és főképp guggolások, és kitörések ismétléséből áll. Ha megcsinálod, tuti, hogy leizzadsz, és a pulzusod is fel megy, pedig ugrálni, nem kell benne, vagyis lehet, ha akarsz, én rendszerint nem akarok. :) A második 20 perc inkább a földön végzett gyakorlatokat tartalmaz, inkább fenék gyakorlatokat, és csak néhány perc jut hasizom gyakorlatokra, ha kevésnek érzed, max. visszatekered, és csinálsz a hasizomból még egy kört, bár szerintem ha tisztességgel megcsinálod akkor nem hiszem, hogy nagyon lesz még kedved hasizmozni. :D

A 2. részben már kart is edz, a guggolásokat súlyzóval csinálja, a 3. rész pedig 30 perces blokkokból áll, ami szerintem borzasztó nehéz...

2010. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen, nem olyan rékát alakot szeretnék. csak formálódni szeretnék, hogy ne legyen olyan puha a lábam,fenekem, no meg a hasam.
2010. febr. 3. 23:35
 4/7 A kérdező kommentje:
jah elfelejtettem hozzászolni. az első rész semmi extra azt igaz, de attól még formálódik az ember? sulyzosat nem igazán akarom, nem akarom h vastagodjon a karom lábam.
2010. febr. 3. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szépen formálódtam tőle, kisebb lett a fenekem, és a hasam. Ha végigtornázol 40 percet, dől rólad a víz, de még nem esel össze, akkor szerintem az a torna nem lehet rossz alakformálás céljából. Nekem vékony karom van, eleve nem csinálok használok súlyzókat, elég gimiben, hogy minden télen állandóan súlyzózni kellett, és a felsőim elkezdtem szorítani. :D A karod az első résztől 100% nem vastagodik meg.

A láb megvastagodása...azt szokták mondani, hogy a lisztes, cukros dolgokat kerüld, mert, ha rosszul táplálkozol akkor vastagszol meg. Az első 1-2 hét ettől függetlenül, még érezheted, hogy megduzzadhatnak az izmaid, akármilyen tornát is csinálsz. Erről az írják, hogy természetes, és rövid időn belül leapad, szóval ne ijjedj meg rendszeresen tornázz. :)

Ja, és a mérleget, felejtsd el, helyette havonta mérd le magad cm-kben! Sok sikert, az szerintem sose szégyen, ha valaki szeretne formálódni, és tesz is érte. :)

2010. febr. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm, hogy leirtad!! és heti hányszor érdemes csinálni? 3x elég e?
2010. febr. 4. 21:20
 7/7 anonim válasza:
100%
Szerintem bőven elég a heti 3 alkalom, én is úgy csinálom,(csak én a második részét, de ismerve az elsőt, szerintem körülbelül u.a.)és szépen peregnek a kilók :) Szóval alakformálás céljából lehet hogy a kevesebb is elég lenne :)
2010. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!