Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Kérlek segitené...

Hogyan tovább? Kérlek segitenétek!

Figyelt kérdés

A szegedi klinika diétáját használom hétfötől. Nekem bevált, nem ezzel van gond. 2 hét után szeretném folytatni valami könnyebb diétával és ebben szeretném a tanácsotok kérni, hogy mit ajánlotok?

172 cm magas vagyok és vasárnap este 92.5 voltam, azóta lement 4 kg. Nem vagyok olyan nagyon kövér, mintahogy az adatokból látszik, hiszen izmos vagyok meg csontos.

De most végre rászántam magam, megvan hozzá a megfelelő akaraterőm, igy nagyon remélem hogy a 2 hét alatt elérem a -10 kg és akkor folytatnám valami könnyebbel.

Ötletek? Válaszokat előre is köszönöm.


2010. febr. 3. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
nyilván nem sokan tudják hogy a szegedi klinika diétája mit takar, így azt sem lehet megmondani h mi a könnyebb annál. Más kérdés, hogy egy diéta nem arról szól hogy könnyű legyen, akaraterő kell hozzá. ha nem büdös a munka, akkor a body.builder.hu alapismereteit ajánlom. De ez nem olyan "csodadiéta", vagy "sztárdiéta".. itt kemény, grammra kiszámolt fehérje + ch + zsír igény, megfelelő folyadékbevitel, vitaminbevitel, és sportolásról van szó. Életmódváltás.
2010. febr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De épp most irtam, hogy megvan hozzá a megfelelő akaraterőm és sportolok is közben. De azért köszi.
2010. febr. 3. 16:51
 3/6 anonim ***** válasza:
ezek a klinikai diéták elég kemények, mivel nagyon alacsony a kalóriatartalmuk. ezzel csak az a baj, hogy nem örökké így fogsz étkezni és vissza fogsz hízni. válassz valami kíméletesebb étrendet és valószínűleg hosszabb idő alatt megy le a felesleg de azt az étrendet utána tarthatod életed végéig. csökkentsd a szénhidrátot egyél naponta 5x kis adagokat,sok zöldség, gyümölcs, fehér hús, hal, igyál sok vizet, és mozogj naponta 40 percet minimum.
2010. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez a kérdésem: valami könnyebb diéta? Én kerestem, de semmit nem találok.
2010. febr. 3. 17:02
 5/6 anonim ***** válasza:

írtam diéta alapelveket. napi 5x kis adagok. főként zöldség, fehér hús, hal, túró ,natúr joghurt,gyümölcsök, sok folyadék. cukor helyett édesítő, fehér liszt helyett teljes kiőrlésű, (de én zabkorpát használok, sütikhez palacsintához stb)

szénhidrát mennyiség csökkentése.köretnek csak párolt vagy nyers zöldségek, esetleg néha egy nagyon kicsi barna rizs. tésztákat is ritkán egyél. egy a lényeg a fenti alapanyagokból rengeteg ételt lehet készíteni, csak utána kell nézni a neten.

és még annyi hogy a mennyiségre is figyelj, mert sokszor az ember már csak megszokásból is többet eszik. használj kisebb tányért és egyél lassan, majd észre fogod venni, hogy amiről azt hitted, hogy kis adag attól is simán jóllaksz.

2010. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2010. febr. 3. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!