Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves fiu vagyok 175 cm...

13 éves fiu vagyok 175 cm vagyok 95 kilo. Szerintetek fogyokurázzak vagy majd elosztodik magátol. Ha fogyokurázzak mivel és hogy kezdjem?

Figyelt kérdés

#kilogramm #13 éves #fiú 175cm
2014. dec. 27. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát meg ne haragudj drágám, de ekkora felesleg már nem oszlik el magától. Ha nem is a hagyományos értelemben vett fogyókúrát ajánlom, de azt mindenképpen, hogy figyelj oda arra, hogy mit és mennyit eszel, iszol. Ne igyál üdítőket, meg mindenféle cukrozott löttyöket, ha szomjas vagy igyál vizet. Ha éhes vagy egyél lassan, élvezd az ízeket és egy normális adagot egyél, ne tömd túl magad. És ne hagyd a tányérodon a zöldségeket! A sütikkel, édességekkel pedig csínján kell bánni. És kezdj el sportolni, amihez kedved van, fokozatosan.


Nem elsősorban az esztétikai megjelenésed hanem az egészséged illetve a majdani felnőttkori egészséged miatt.

2014. dec. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A háj nem oszlik el magától ! 1 kg sem. Torna, mozgás és zsírégető tonnaszámra kell ide
2014. dec. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyjából azt szeretném mondani, mint az első:


Kissé túlsúlyos vagy, de sokat fogsz változni a következő években, és most nem kell sanyargatnod magad - ugyanakkor próbálj egészségesebben élni: rendszeres testmozgás, kiegyensúlyozottabb táplálkozás, és minden rendben lesz :)

2014. dec. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
feltétlenül!!!!!!!!!!!!!!
2014. dec. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

már ne haragudj de eléggé túlsúlyos vagy.Probálj odafigyelni a táplálkozásra probáld mellőzni a cukros terméket.Sportolj rendszeresen.A szénhidrát bevitelére is figyelj oda.Ennyi lenne remélem segíthettem.

12/f Megjegy:én 50kg vagyok:D

2014. dec. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát ez nem fog elosztódni magától,mert eléggé túlsúlyos vagy(ami nem biztos,hogy magad miatt,lehetsz beteg is.)

Viszont ha nem mondod meg,akkor nem tudunk segíteni.

Lehet,hogy kellene mennetek orvoshoz,aki megmondja,hogy beteg-e vagy vagy nem.Mert ha beteg vagy,azon csak orvos tud segíteni.Ha viszont nem vagy beteg,és azért vagy ilyen túlsúlyos,mert nem élsz egészséges életet,akkor el kell kezdened új életet élni.Kezdj egy jobb életmódba.

2014. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem feltétlenül az oszomban van aki 99kg
2015. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!