Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák lefogyni hatékonya...

Hogy tudnák lefogyni hatékonyan és szenvedés nélkül?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok 100 kiló.. igazából nemnagoyn látszik a súlyfölösleg mert 185 cm magas vok és izmosnak látszom inkáb de ez korántsem nemígyvan sajnos.. örülnék hogyha valaki tudna szólgálni valami hasznos tanácssal és abba neis pusztuljak bele, mert probáltam nagoyn keveset enni de az nem ment előre is köszönöm
2010. febr. 4. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:
ja igen.. még am ásik dolog hogy 8 hónap alatt kelene lefogynom.. kb 20 kilót vagy 30 at
2010. febr. 4. 17:18
 2/6 anonim ***** válasza:
.......... hogyan? ne kezdj fogyózni szenvedés nélkül még ilyet.... 190cm vagyok és 150kg voltam mikor azt mondtam stop most 90vagyok és tartom a súlyom fél éve ... ez szikla szilárd akarat erő és sok mozgás eredménye.
2010. febr. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
nem keveset kell enni, hanem napi 5X kis adagokat, ez nehezen betartható (nincs mindenkinek rá ideje) vagy pedig este 5 után semmit, reggelid legyen kiadós a többi pedig kisebb adagok.emellett sport, a futás a legjobb szétbombázza a zsírokat :)
2010. febr. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:) ezt megfogadom:)
2010. febr. 4. 19:01
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ez igy nem fog menni


Gondolkozz úgy, hogy amiker megszülettél egy nagy szikla tetején voltál. Aztán ahogy teltek az évek, csak te tudod miért, elkezdtél lefele szaladni, gyorsabban és gyorsabban, mignem már majdnem az aljára értél. Logikus, hogy a visszamászás kevésbé lesz könnyű, de még mindig jobb, mint hogy alacsonyabbra ereszkedjél. Minnél hamarabb ismered fel a problémád, annál hamarabb tudod megoldani.


1ébként örülök, hogy még vannak normális óriások is ( ne vedd sértésnek ), akik nem elégszenek meg annyival, hogy " áhh magas vagyok, úgysem látszom kövérnek ", szerintem épp azért kéne lefogyjál és izmosodjál, mert magas vagy és megvan az esélyed, hogy egy bomba férfi legyél. Sztem ne vesztegesd tovább az időd, remek esélyed van mindenre, a csajok meg imádják a magas pasikat szal hajrá ! :-)

2010. febr. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:) köszönöm:)
2010. febr. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!