Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogy a kitartásom, még csak...

Fogy a kitartásom, még csak 1,5 hete kezdtem az életmódváltást, de nem látok szembetűnő különbséget. Ti hogy tartottatok ki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy. Amikor odafigyelek, akkor egyszerűen nem eszem meg azt amiről tudom hogy rossz.


Nem ekörül forog az élet.

2015. jan. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Másfél hét után mekkora változást vársz? ha valóban életmódváltásba kezdté és nem csak divatdiétába, akkor az hosszabb távra szól és az eredményeket is hosszabb idő után láthatod. Kárpótlásul viszont tartósabbak és egészségesebbek lesznek azok az eredmények.


Kitartás! Másfél hét után normális, ha nem pattan el a tükör a meghökkenéstől, mikor megállsz előtte.

2015. jan. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Másfél hete kezdtem franciául tanulni, de még mindig nem tudom eredeti nyelven elolvasni a Monte Cristót.


Szembetűnő különbséghez hónapok kellenek.

2015. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszatérünk erre 3 hónap múlva?
2015. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom nem másfél hét alatt híztál meg. Akkor ne is várd, hogy ennyi idő alatt sok változást fogsz látni.

Egyébként, ha gondosan odafigyelnél magadra, nem csak a tükörképedre, hanem a tested reakcióira is, akkor biztos vagyok benne, hogy valami változást fogsz tapasztalni.

Csak egy példa: nekem pl. az életmódváltás előtt eléggé nagy gond volt a nagy dolog a WC-n. Volt, hogy 2-3 napig sem kellett. Mikor elkezdtem normálisan étkezni, ahogy azt kell, láss csodát, beindult a dolog, úgy ahogy annak mennie kell. Még a tükörben semmi nem látszott, de nekem már ez hatalmas nagy öröm volt.

2015. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!