Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez hosszu tavon...

Szerintetek ez hosszu tavon jol fog mukodni?

Figyelt kérdés

elore is nagyon koszonom a valaszokat!szoval regel eszek narancsot,ketszersultet,sonkat.ebedre v.milyen sovany hust,koret nelkul,zoldseggel!utana kb 3 orakor meg cornflakes tejjel!es hameg megeheznek akkor almat!hat utan mar semmit nem eszek,csak teat es asvanyvizet iszok!naponta tornazok(aerobic)egy es fel orat!meg altalaban mozgasban vagyok mert kisfiam(10 hos)igenyli hogy jatszunk,maszkljunk,setaljunk rengeteget!160 cm vagyok es 62 kg!mondjuk en nagyon izmos vagyok,es szerintem olyan 5 kg haj van rajtam!ez igy le fog menni ugye?

de ugy szeretnem ha mar nem jonne vissza!a szules ota mar 10 kgt fogytam,de mondjuk szoptatas miatt!

kerlek aki ert hozza,mondja meg jol-e csinalom!


2010. febr. 8. 09:35
 1/4 A kérdező kommentje:
bocs a helyesirasi hibakert,csak hat a fiam segit irni...:))
2010. febr. 8. 09:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen jó csak a corn flakes helyett meghetne zab, az is inkább reggel! De a reggelid sem rossz! Teát csak üresen igyál! 5 kg haj az nagyon sok, nem lenne egyszerűbb levágni?
2010. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nincs ekezet a billentyuzeten hajra,zsirra gondoltam..:))kosz a valaszt!amugy hosszu a hajam az igaz denem ot kg!
2010. febr. 8. 12:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy 6 után nem eszel, ennyi...
2010. febr. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!