Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a gyömbéres...

PoppyBaba kérdése:

Mi a véleményetek a gyömbéres tekercselés fogyókúráról?

Figyelt kérdés
Többet lehet olvasni róla a: www.femina.hu-n

2015. jan. 30. 16:29
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
A femina tele van idióta cikkekkel varázslatos fogyasztó, zsírégető teákról, krémekről, tekercsekről... Igyál meg napi 2 pohár citromos vizet, és 1 hónap alatt lefogysz 5 kilót... aki egy icipicit is tisztában van az emberi test működésével, az tudja, hogy ezek baromságok. Lefogyni rendszeres testmozgással és egészséges étkezéssel lehet, nem gyömbéres vizekkel meg tekercseléssel. Ugyan már.
2015. jan. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Fogyni csak ugy ha kevesebbet eszel és többet mozogsz. A csoda szereket a lusta , primitiv embereknek találták ki.
2015. jan. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Sok tudatlan,tapasztalatlan ember...

Nyugi centiket fogsz vesziteni meg feszesiti a bőrödet, fogyni viszont nem nagyon fogsz tőle, illettve vigyázz mert a fogyadékot pótolni kell mivel tested ~70% viz....és ne halgass a sok rosszindulatúra, meg az ilyenekre akii előttem válaszoltak ;)

2016. máj. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mellanka válasza:
Én épp most csinálom, mert nálam nem valami oknál fogva vizesedés van egy ideje. Nem azt érzem, hogy mar, inkább hűt. Igen, ezzel nyilván nem lehet fogyni a szó szoros értelmében, viszont serkenti a vérkeringést a gyömbér, a tekercs alatt pedig izzadsz, vizet vesztessz. Én alig iszom vizet, és pont mostantól veszem rá magam, hogy többet igyak. Sok embernél van vízvisszatartás, és rendszeres folyadékbevitellel lehet "fogyni". De mi is a fogyás? Ha csak diétázol, vagy alig eszel, először az imáid fogynak el...erőtlennek fáradtnak érzed magad. Ha sportolsz mellette pl. futsz, akkor felgyorsítod az anyagcseréd, de ahoz is elegendő energiabevitelre van szükség. A legjobb, ha magas rosttartalmú ételeket, fehérjedús étrendet követsz, nem sózol meg semmit, mert ha hiszed ha nem, elegendő só van az ételekben, amit mi rászórunk az már csak plussz, és kényelmesen mozogsz mikor csak teheted. És akkor nem leszel olyan puffancs mint most én 🤣
2018. ápr. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!