Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van ''pár'' kg felesleg...

Van ''pár'' kg felesleg rajtam. Tudnátok valami BEVÁLT diétát tornát hogy leudjak adni kb 5 kg-ot? Egy hónap alatti mennyi sikerülne? 165/66.7 és 15/L

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Előbb számold ki itt, hogy tényleg van-e rajtad valami.

[link]

2015. febr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Alljatok le a számokkal hiába mutat jó eredményt a bmi ha a zsír annyi rajta nem az izom
2015. febr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Épp elég baj, hogy túl sok gyerek (igen, egy 15 éves is még gyerek) gondolja magát kövérnek, miközben egyáltalán nem az.


https://www.youtube.com/watch?v=0mzJqFlepV0

2015. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

Na pont az ilyen ignoráns állatok miatt akik szerint egy gyereknek nem kell foglalkoznia alakulnak ki mindenféle tévképzetek amik pl az anorexiához vezetnek


[link]

itt van minden, helyes kaja, helyes kondi

2015. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem ugyanazok a jó értékek egy gyereknél mint egy felnőttnél, a kérdező menjen el a gyerekorvosához, iskolaorvosához, esetleg egy gyereknőgyógyászhoz, sportoljon rendszeresen, és ne zabáljon, ennyi, de ne terhelje fogyókúrával a szervezetét, mert fejlődésben van, és ha most elszúr valamit, az akár meddőséghez is vezethet.
2015. febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ez a korosztály baromi könnyen átesik a ló túloldalára fogyókúra címén. Ez nem jó. Nekem egy napon belül is ingázik a súlyom 1-2kg-ot.
2015. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#3 Ennél sokkal nagyobb baj hogy túl sok gyerek kövér.

Lehet rémisztgetni mindenkit az anorexiával de 1 anorexiás gyerekre jut 1000 kövér, szóval az jóval kisebb probléma.

2015. febr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nos, én voltam sovány, és ledöbbenek, amikor itt sorra látom a hasonló adatokkal rendelkező fiatal lánykákat, hogy még fogyni akarnak. Legalább képet tegyenek fel (akár arc nélkül), hogy lássuk, hogy mi az, amit kövérnek gondolnak, de szerintem baromi nagy tévedésben élnek.


Tudom, vannak kövér gyerekek is, de ebben akkor se egy fórumon keressék anonim a megoldást, nézzenek meg egy kalkulátort, az ad egy hozzávetőleges infót, kérjék ki az orvosuk tanácsát, mert ő tudja a leginkább megfelelő szakemberhez irányítani őket úgy, hogy ne legyen egészségkárosodás a vége. Egy fejlődő szervezetre nagyon oda kell figyelni, teljesen más, mint egy már kész felnőtt.

2015. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerjük ezeknek a gyerekeknek az állapotát, helyzetét, nem tudjuk, milyen speciális körülmények között élnek, vagy milyen az egészségi állapotuk, nem tudjuk megítélni, mi lenne nekik a legtutibb. A gyerekorvosnak, aki rendszeresen kezeli, azért ezt jobban kell látnia.
2015. febr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mindenben egészségügyi problémát keresni... Az ne alternatíva, hogy egyszerűen csak szeretne jobban kinézni? Istenem...
2015. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!